Zamknij
REKLAMA

#zostańwdomu! Świętuj Narodowe Święto Niepodległości w wersji online! [WIDEO]

09:03, 11.11.2020 | Daniel Graszka
Skomentuj
REKLAMA

Dziś wyjątkowe święto dla każdego Polaka – Święto Niepodległości. Co roku obchodziliśmy je bardzo uroczyście. Jednak ze względu na nieustającą pandemię COVID-19, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, zamiast udziału w corocznych, oficjalnych uroczystościach – zapraszamy do włączenia się we wspólne świętowanie, ale we własnych domach poprzez środki komunikacji elektronicznej.

-Serdecznie zapraszamy Państwa na spektakl słowno-muzyczny „Rzecz o Niepodległej”, który wyjątkowo w tym roku będzie można obejrzeć online już dzisiaj od godziny 12.00 na oficjalnych stronach miasta i biblioteki oraz na portalach społecznościowych (Facebook i YouTube). Chcemy, aby każdy mógł przyłączyć się do wspólnego świętowania i poczuć się częścią wspólnoty obywatelskiej w tym ważnym dla nas wszystkich święcie. Jednocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji „Niepodległa do hymnu”, w ramach której, każdy będzie mógł 11 listopada w samo południe, przyłączyć się do wspólnego śpiewania Hymnu Państwowego. W tym celu trzeba będzie o godz. 12.00 włączyć jedną z publicznych stacji radiowych lub telewizyjnych –mówi Daniel Graszka z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie.

Razem stwórzmy nastrój i pokażmy nasz narodowy patriotyzm. Wspólnie oddajmy hołd bohaterom tamtych wydarzeń, pokażmy, że pamiętamy o nich i podziękujmy za wolną Polskę.

Zapraszamy do wysłuchania i obejrzenia naszego programu!

Wideo: Daniel Graszka – MBP Borne Sulinowo

W materiale wykorzystano teledysk zespołu Chłopcy z Placu Broni „Kocham wolność” zrealizowanego ze środków NCK.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego materiału:

Adamowi Dąbrowskiemu – uczniowi LO w Bornem Sulinowie; Arkadiuszowi Makowskiemu – PHU Mako Band; członkom Teatru Kameralnego MBP pod kierownictwem pana Krzysztofa Szulejko: Annie Zych, Elżbiecie Szarejko, Krzysztofowi Oliwie, Stanisławie Kuchciak; Eugeniuszowi Makarykowi; Wojciechowi Więckowskiemu – Stowarzyszenie „Folklor”; wolontariuszom – uczniom LO w Bornem Sulinowie pod czujnym okiem pani Katarzyny Kowalczyk: Cezaremu Kuca, Kamilowi Klekotta, Martynie Szczerba; członkom Zespołu SPOCZNIJ i pracownikom Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bornem Sulinowie.

[ZT]21808[/ZT]

 

(Daniel Graszka)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (3)

LechLech

3 1

Bóg, Honor i Ojczyzna! 13:36, 11.11.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

***** ******** ***

0 0

***** *** 16:17, 12.11.2020


😶😶

0 0

Zostań w domu! Tu pseudo pandemia
Zakupy rób online, odżywiaj się online, zarabiaj online, wszystko online
Przestań funkcjonować rząd proponuję też online.
😠😠😠😠😠😠😠😠
08:45, 12.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA