Zamknij
REKLAMA

Magia i śmiech - propozycje na nadchodzący weekend

23:20, 05.03.2020 | SAPiK
Skomentuj
REKLAMA

Międzynarodowy Teatr Iluzji – to niezwykłe, dwugodzinne show, podczas którego nie będzie ani sekundy na nudę. Uznani iluzjoniści proponują widzom prawdziwą sceniczną „jazdę bez trzymanki”. A wszystko to na scenie kina „Wolność”, dosłownie na wyciągnięcie ręki i oczywiście z aktywnym udziałem publiczności! Zapraszamy w najbliższą sobotę,

7 marca, o godz. 19:00

Bilety w cenie 90 zł można jeszcze nabyć w kasie kina.

„Galeria Figur Wioskowych”, to najnowszy, przebojowy program Kabaretu Koń Polski. tym razem znani i lubiani artyści zaproszą nas na srebrne wesele Mariana i Heli, a także ujawnią wszystkie seksualne tajemnice dzikich ludów Pomorza...

Kabaret na scenie kina już w tę niedzielę, 8 marca. o godzinie 18:30. Cena biletu: 65  zł.

Piątkowe propozycje filmowe

„Naprzód” -  animowana historia pełnej przygód podróży dwóch braci, którzy wędrują przez współczesny świat, zamieszkiwany przez  fantastyczne, bajkowe stworzenia, czyli bajkowa premiera miesiąca.

  • 6 marca, godz. 16:00, 18:00

„Bad Boy”– najnowszy film Patryka Vegi, a w nim tajemnice piłkarskich stadionów, gangsterzy i policjanci, lojalność i zdrada.

  • 6 marca, godz. 20:00

Jak zwykle mamy dla Was podwójną wejściówkę do kina  - na dowolny seans i termin. Jak ją zdobyć? Szczegóły znajdziecie na naszym fanpage'u.

(SAPiK)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (1)

GregGreg

0 0

A jak się zarazita lepiej nie idźta. 08:04, 06.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA