Zamknij
REKLAMA

Słodka rywalizacja. Jedli pączki na czas

21:39, 28.02.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Pierwsze (nieformalne) mistrzostwa Szczecinka w jedzeniu pączków na czas za nami. Słodkie zawody zorganizowała cukiernia „Cukiernictwo Pianowscy” wspólnie z naszą redakcją.  

- Była to spontaniczna akcja –mówi Michał Pianowski, właściciel cukierni. -Pomysł zrodził się w środę wieczorem i od razu zaczęliśmy organizować. Czasu było bardzo mało.

Na ogłoszenie o akcji odpowiedziało kilkanaście osób, które wyraziły chęć wzięcia udziału w jedzeniu pączków na czas. Ostatecznie na udział w zabawie zdecydowały się cztery osoby, a wśród nich klienci cukierni i nasz redakcyjny kolega Wojtek.

Zawodnicy musieli zjeść na czas określoną ilość pączków. Ustalono, że panowie jedzą 10 pączków, a panie po 5. W konkurencji pań najlepsza była Roksana, która 5 pączków zjadła w czasie 9 minut i 11 sekund. W kategorii panów wygrał nasz redakcyjny kolega, który 10 pączków wchłonął w 12 minut i 17 sekund.

Właściciel cukierni zapowiada, że w przyszłym roku również odbędzie się podobna akcja. Czekamy na śmiałków, którzy zechcą pobić tegoroczne czasy.

Cukierni „Cukiernictwo Pianowscy” dziękujemy za gościnę i wspólną zabawę.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone