Już 17 stycznia Bogusław Linda jako Franz Mauer powróci w wielkim stylu, a u jego boku m.in. Pazura, Dorociński i Żmijewski.
Czym zaskoczy tym razem reżyser Władysław Pasikowski i czy nowa część dorówna pozostałym?
Za nową odsłonę filmu Psy odpowiada ekipa filmowców, którzy mają na koncie takie hity kinowe, jak Zimna Wojna (Jarosław Kamiński), Jack Strong (Klaudiusz Frydrych, Jarosław Kamiński) czy Drogówka (Maciej Lisiecki). Za dialogi i reżyserię, tak jak przy poprzednich częściach, odpowiada Władysław Pasikowski.
Po latach odsiadki Franz Maurer wychodzi z więzienia i wkracza w nową Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co czeka na człowieka, który przez ostatnie ćwierć wieku… nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym dawne zasady i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Nowego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.
Policja już kontroluje akweny
Zapraszam do bornego Sulinowa na kontrol przede wszystkim sprawdzenie pływających skuterami po jeziorze
Aaa
00:06, 2025-07-16
Stop imigracji. Demonstracja także w Szczecinku
Handlarz waciakami znowu chce na dyrektora!
Wow
23:29, 2025-07-15
Wypadek pod Silnowem. Są ranni, w tym dziecko
Proszę osoby poszkodowane o ko ntakt 6646 94990
DOminikk
22:27, 2025-07-15
Wypadek pod Silnowem. Są ranni, w tym dziecko
Proszę osoby *%#)!& 664694990
Dominikk
22:25, 2025-07-15
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz