Zamknij

Uczniowie ZST na Malcie

Anna Wisłocka - Bogdanowicz - dyrektor ZST 08:24, 22.11.2019 Aktualizacja: 18:10, 22.10.2025
Skomentuj Uczniowie ZST na Malcie

Malta jest jedną z najczęściej wybieranych lokalizacji kursów języka angielskiego za granicą. Ta niezwykle urokliwa śródziemnomorska wyspa wyróżnia się tym, że oferuje z jednej strony świetne warunki do nauki, z drugiej zaś wszystko, czego potrzeba podczas wypoczynku – przepiękne plaże, lazurowe wody oraz wiele innych atrakcji turystycznych. Nic dziwnego zatem, że od lat cieszy się popularnością i zwróciła uwagę nauczycieli Zespołu Szkół Technicznych. To właśnie tam od kilku dni przebywa grupa uczniów wraz z opiekunami. Młodzież uczy się angielskiego w tamtejszej szkole językowej, a popołudniami zwiedza wyspę i poznaje historię i kulturę Malty.

Zespół Szkół Technicznych prężnie działa w ramach unijnych programów Erasmus+ i POWER. Dzięki zaangażowaniu grupy nauczycieli, już w trakcie trwania jednego projektu, składany jest kolejny wniosek. Nieprzerwanie trwające programy pozwalają na organizowanie zagranicznych wyjazdów dla uczniów. Do tej pory uczniowie wyjeżdżali na staże zawodowe do Hiszpanii, Czech, Niemiec i Włoch. W bieżącym roku szkolnym realizowane są trzy projekty wyjazdowe.

(Anna Wisłocka - Bogdanowicz - dyrektor ZST)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

Kronospan stawia na papier i energię.

Ludzie nie dajcie się omamić, jeszcze bardziej będziecie truci. RDF to spalanie plastiku żadne ale to żadne filtry nie pomogą aby substancje nie dostały się do atmosfery.Walczcie nie zgadzajcie się na to.

Kasia

23:29, 2026-02-12

Górka Rynkowa wraca do planów. Jest nowy pomysł.

Chyba czas na referendum nad wyborem birmistrza😡

Mieszkaniec

22:20, 2026-02-12

Górka Rynkowa wraca do planów. Jest nowy pomysł.

Nie choćby, a będzie potop długów do uregulowania! Ten demagog, popul8sta i kłamca wyborczy wprowadził płatną komunikację, nawet dla dzieci! W tym samym czasie planuje kolejne, deficytowe pseudoinwestycje: planetarium, strefa chili przy ulicy Reja, a teraz górkę. Ten łódzki cwaniaczek myśli, że po raz kolejny ludzi ogłupi, bo wybrał na przepchanie tego chorego pomysłu czas, gdy po nastu latach trochę zima dała się we znaki!

Po Douglasie

21:46, 2026-02-12

Kronospan stawia na papier i energię.

No to koleś co go wybrali ludzie , którzy strasznie się cieszą , że tam pracują w tym kronolandzie , część widać jak codziennie z uśmiechniętą twarzą leci w podskokach na katorgę za kość do wylizania , koleś ten podpiszę zgodę na zasmrodzenie miasta . A sam zwieje na malediwy . Nieruchomości w mieście stracą na wartości . Kto kupi dom w takim smrodzie . Będą jak to ten film , Ołowiane Dzieci . Do pracy tam i tak nie będzie Polaków . To wam sprowadzą jakichś ciapatych . Potem ich rodziny itd. Wyrośnie wam przez 20 lat konkurencyjna społeczność . Same PLUSY . Liczy się tylko kasa

KASA KASA KASA

20:47, 2026-02-12

0%