Zamknij
REKLAMA

To było prawdziwe szaleństwo! Dzień Dziecka w Szczecinku pełen atrakcji.

15:02, 17.06.2022 | .
Skomentuj fot. Magdalena Michalska
REKLAMA

Tegoroczny Dzień Dziecka z SAPiK, był wydarzeniem długo wyczekiwanym przez najmłodszych. Pogoda pokrzyżowała majowe plany organizatorów, którzy zmuszeni zostali do przeniesienia imprezy na miniony czwartek (16 czerwca). Kto jednak wczoraj odwiedził tereny zielone przed OSiR-em, wie że warto było czekać!

Wspaniała atmosfera, moc atrakcji i tłumy zachwyconych dzieci – tak w skrócie można by opisać wczorajszy Dzień Dziecka z Sapiki-em.

[FOTORELACJA]6666[/FOTORELACJA]

Największym zainteresowaniem maluchów cieszyły się oczywiście dmuchane zamki, które w różnych formach i rozmiarach zachęcały aby zjeżdżać, skakać i się wspinać. Dużo frajdy dostarczył basen z rolerem oraz dmuchany byk rodo, na którym śmiałkowie, wśród ogólnej wesołości, starali się utrzymać równowagę i „ujarzmić zwierza”. Nie zabrakło też zabaw sprawnościowych: biegów w „rodzinnych spodniach”, bramki do piłki nożnej oraz darta w rozmiarze XXL.

Kto preferował nieco spokojniejsze rozrywki mógł pokolorować obrazki, pograć w bierki czy zbudować wieżę z klocków typu „Jenga”. Wśród roześmianego tłumu krążył szczudlarz, chętnie przybijający „piątki” z dziećmi oraz rozdający słodycze oraz kredki. Na głodnych i spragnionych czekała strefa gastronomiczna zaopatrzona w to co milusińscy lubią najbardziej: hot-dogi, nachosy, popcorn oraz sezonowy hit, w postaci pysznych i słodkich truskawek.

Było różnorodnie, ciekawie i kolorowo!

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

a  gdzie ddm?a gdzie ddm?

1 0

*%#)!& 23:43, 17.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TataTata

1 0

Trochę wam zajęło zrobienie tego artykułu.
Dziś już 17sty, 01:52, 18.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%