Zamknij
REKLAMA

Bieg, błoto i złote medale. CrossTeam z kolejnymi sukcesami

14:02, 23.05.2022 | mg
Skomentuj fot. CrossTeam Szczecinek
REKLAMA

CrossTeam Szczecinek to grupa ludzi, których połączyła wspólna pasja. Na początku była to miłość do biegania i crossfit. Z czasem jednak postanowili oni nieco urozmaicić swoje hobby, dodając do swoich biegów przeszkody i… sporo błota. Jak zgodnie przyznają, nie tylko mogą dzięki temu spędzać aktywnie czas, wspólnie pracować nad swoją formą, ale przy okazji także świetnie się bawić. Oprócz tego mogą pochwalić się także kilkoma drużynowymi sukcesami. Kolejny z nich odnieśli w miniony weekend.

Sportowcy ze szczecineckiego CrossTeam stanęli na starcie biegu SurviWał Pomorski 2022 i dzięki wspólnemu wysiłkowi do domu wrócili ze złotem i mistrzowskim tytułem.

- Trasa biegu, jak co rok, biegła po terenach byłego Skansenu Bojowego. Aby dobiec do mety, zawodnicy musieli pokonać 8 km i 30 przeszkód. Trasa leśna, survivalowa i dobrze oznakowana. Dużo wody i błota, a to nasze dziki bardzo kochają. Wszyscy dotarli do mety z uśmiechami. Niesamowite wrażenia, świetna zabawa i pełna satysfakcja – relacjonują swój udział w weekendowym biegu.

W skład reprezentacji drużyny weszli: Biegański Jacek, Bochniarz Tomasz, Bordon Krzysztof, Czaja Piotr, Gościński Marcicn, Hołowacz Kamil, Jankowska Monika, Karkoszka Agnieszka, Kocik Magdalena, Kocik Janusz, Koczwara Radosław, Kopkiewicz Magdalena, Krawczyk Aleksandra, Lechman Bożena, Łochocki Łukasz, Łukasik Ewa, Merk Michał, Młyński Mateusz, Pokusa Adam, Połubiński Paweł, Szymański Marcin i Wejner-Polasik Ewelina.

Ponadto kilkoro z nich może pochwalić się także indywidualnymi sukcesami. Monika Jankowska zajęła II miejsce w kategorii Open Kobiet.

 

 

(mg)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

MagMag

5 4

Nie róbcie jaj, w Lidlu przed świetami jest trudniej przy kasie niż na tych biegach 16:34, 23.05.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

irkairka

1 2

Na biegach jest świetna zabawa, a jak chcesz żeby było trudno to idź na trening CrossTeam Szczecinek 17:57, 23.05.2022


FitFit

1 1

Chłopaki🏆👍 17:04, 23.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Janusz Północny ToruJanusz Północny Toru

0 0

Znowu medale za udział lansiarze???? Tyłem szybciej biegam jak wy do przodu banany, wykażcie się w prawdziwym sporcie :D 00:22, 25.05.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%