Zamknij
REKLAMA

Kto otrzyma stypendium sportowe? Ostatnia chwila na złożenie wniosku

08:47, 02.03.2021 | źródło: Urząd Miasta Szczecinek
Skomentuj
REKLAMA

Już tylko do 15 marca można składać wnioski o nagrody za wyniki sportowe, które przyznawane są przez Burmistrza Miasta Szczecinek.

Laureatami nagród i wyróżnień mogą być mieszkańcy Szczecinka lub osoby, które działają na rzecz klubów sportowych i innych organizacji pozarządowych funkcjonujących w naszym mieście.

Nagrody przyznaje się za osiągnięcia uzyskane w roku poprzedzającym ich wręczenie, z wyłączeniem wyróżnienia za całokształt osiągnięć w działalności sportowej.

Z wnioskiem o ich przyznanie może wystąpić klub sportowy, w którym osoba uprawia sport, komisja Rady Miasta Szczecinek właściwa do spraw sportu, właściwy polski związek sportowy lub wojewódzki związek sportowy, Burmistrz Miasta Szczecinek lub osoba zainteresowana – pełnoletni kandydat.

Wzory wniosków dostępne są na stronach Urzędu Miasta. Wypełniony dokument należy składać w sekretariacie  Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczecinku do 15 marca. Decyzję o przyznaniu nagrody i wyróżnienia podejmuje Burmistrz Miasta Szczecinek po uprzednim uzyskaniu opinii kapituły.

(źródło: Urząd Miasta Szczecinek)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%