Zamknij
REKLAMA

Akrobaci AKS Darzbór Szczecinek punktują w Mistrzostwach Polski

08:46, 09.12.2020 | mat. pras.
Skomentuj fot. AKS Darzbór
REKLAMA

W niedzielę 6 grudnia w Zielonej Górze zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w skokach na trampolinie i skokach na ścieżce. Jedynym klubem

z woj. zachodniopomorskiego, który stanął do rywalizacji na tym poziomie sportowym był AKS Darzbór Szczecinek. Warto dodać, że zawody są przeprowadzane  w ogólnopolskim Systemie Sportu Młodzieżowego, w którym sportowcy wszystkich dyscyplin zdobywają punkty dla klubów, ale także dla swoich gmin, miast i powiatów.

Najlepszy wynik uzyskał reprezentant Darzboru - Alex Mandić. Zawodnik zakwalifikował się do finału w skokach na ścieżce kl. III i zajął 7 miejsce. Poza Alexem o punkty walczyli - Zofia Tomaszewska i Miłosz Piecewicz. Trenerami zawodników są Ryszard Zawada i Krzysztof Zawada.

Warto zaznaczyć, że w poprzednim roku AKS Darzbór zajął 3 miejsce drużynowo w makroregionie w ramach Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików i osiągnął najlepszy wynik indywidualny i drużynowy wśród klubów w naszym województwie. Przed obecną ekipą skoczków jeszcze jeden pełny rok startów w tej kategorii. Zawody były dla nich debiutem na arenie ogólnopolskiej.

(mat. pras.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz