Zamknij
REKLAMA

Młodzi żeglarze wrócili na wodę!

08:37, 29.05.2020 | redakcja
Skomentuj
REKLAMA

Zamrożenie sportu z powodu pandemii korona wirusa, było przyczyną wstrzymania wszystkich zajęć sportowych. Zgodnie z decyzją rządu od początku maja można już uprawiać sport na świeżym powietrzu, otwarte zostały obiekty sportowe i zezwolono na przeprowadzania treningów. Tym samym na wodę mogli wrócić także żeglarze z klubu ŻMKS Orlę Szczecinek.

Szczecineccy żeglarze wrócili na wodę 21 maja.

-Wznowiliśmy działalność szkoleniową na Trzesiecku od 21 maja. Zajęcia prowadzone są dwa razy w tygodniu - we wtorki i czwartki od godz. 16 na przystani CEEiRJ. Klub kontynuuje szkolenie regatowe dla dzieci i młodzieży. –mówi Radosław Żydałowicz, prezes ŻMKS Orlę Szczecinek.

Zajęcia oczywiście będą realizowane również w czasie wakacji, tak aby jak najwięcej wykorzystać z walory naszego jeziora.

-Rosnące zainteresowanie żeglarstwem skłania nas do uruchomienia kolejnego dnia zajęć dla nowych adeptów. Zapraszamy do rozpoczęcia przygody z żeglarstwem dzieci w wieku 8 lat i starsze.

„Orlęta” przygotowują się również do udziału w imprezach o charakterze wojewódzkim i ogólnopolskim, m.in. na Charlotta Sailig Days.

(redakcja)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA