Zamknij
REKLAMA

Rusza Grand Prix 2020 w tenisie stołowym

13:06, 16.01.2020 | mat.pras./a.d
REKLAMA
Skomentuj

Szczecineckie Towarzystwo Lig Amatorskich jak co roku zaprasza wszystkich miłośników tenisa stołowego, którzy chcą aktywnie spędzić czas przy pingpongowym stole do udziału w kolejnym Grand Prix Szczecinka 2020.

-Zaproszenie kierujemy do wszystkich mieszkańców powiatu oraz gościnnie do uczestników szczecineckiej ligi tenisa stołowego – mówi sędzia główny Antoni Biedziuk. –Jest to doskonała okazja do spotkania w sympatycznym gronie i sprawdzenia swoich aktualnych możliwości, dlatego serdecznie wszystkich zachęcam do wzięcia udziału w zawodach, które mają już kilkudziesięcioletnią tradycję.

Zawodnicy rywalizować będą w dwóch kategoriach: Open oraz + 50. Cały cykl będzie składał się z 5 turniejów, natomiast do klasyfikacji generalnej zaliczone zostaną najlepsze osiągnięcia z 4 startów. System rozgrywek uzależniony będzie każdorazowo od liczby startujących uczestników. Suma zdobytych punktów wyłoni trzech najlepszych tenisistów w poszczególnych kategoriach, którzy otrzymają nagrody finansowe ufundowane przez sponsorów, którym z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie podziękować.

W tym roku są to:

– „Arfen” Polska Sp. z o.o.

– FUP “Irga”

– Centrum Okulistyki i Chirurgii Oka

– PHU „Mauro”

– PPH „Alfa Plus”

– “Podimed” Sp. z o.o.

Na inauguracyjny turniej organizatorzy zapraszają w sobotę 18 stycznia do hali Ślusarnia o godz. 10. Wpisowe wynosi 15 zł dla dorosłych oraz 5 zł dla młodzieży do lat 18. Zapisy bezpośrednio przed zawodami u sędziego głównego.

(mat.pras./a.d)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© iszczecinek.pl | Prawa zastrzeżone