Zamknij
REKLAMA

Zostawili kalorie w lesie. Za nami kolejna odsłona Biegu Bociana

04:08, 29.12.2019 | br
Skomentuj
REKLAMA

W poświąteczną sobotę (28.12) miłośnicy biegania, spotkali się w pięknych okolicznościach przyrody na IV Biegu Bociana. Ponad 200 osób stanęło na starcie, by wziąć udział w biegach na dwóch dystansach 5 i 10 km. Swoją trasę mieli również fani nornic walking.

Już po raz kolejny Nadleśnictwo Czarnobór wraz z Team’em Biegowym zaprosiło do wspólnej zabawy wszystkich tych, którzy lubią biegi crossowe.  Aura sprzyjała - pojawił się nawet śnieg. Impreza jak zwykle zorganizowana była na wysokim poziomie. Na uczestników czekał ciepły posiłek w postaci barszczu czy bigosu. Biegi Bociana, to przede wszystkim wspaniała zabawa, propagowanie sportu i kontakt z przepiękną przyrodą tym razem w zimowej odsłonie.

- Na starcie pojawiło się 211 osób. Bardzo się cieszę, że mamy chociaż odrobinę śniegu. Jak co roku dwa dystanse 5 i 10 km dla biegaczy, oraz 5 kg dla nornic walking. Cieszę się, że zimowy cross cieszy się coraz większą popularnością.  Jak zawsze 5 złotych z opłaty startowej przekazujemy na cele charytatywne. W tym roku, podobnie jak w ubiegłym przekażemy środki dla Domu Dziecka w Szczecinku – powiedział Marcin Szymański z Teamu Biegowego.

- Wcześniej starowałam w większości na biegach ulicznych.  To nie jest mój pierwszy cross i wiem, że te biegi są właśnie dla mnie. Trasa jest dużo ciekawsza. Są podbiegi, trzeba ominąć dziurę. Dzięki temu bieg nie jest monotonny. Nawet błoto może być ciekawe. Dzisiaj biegło mi się naprawdę dobrze, bo w przepięknym lesie – powiedziała Adrianna Drebczyńska z Chojnic, która jako pierwsza z kobiet przebiegła trasę na dystansie 10 km.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

FilippoFilippo

2 2

"Zostawili kalorie w lesie"... Niech sobie robią kupkę w toalecie, a nie zanieczyszczają las...AA zapomniałem, że w Szczecineckim Monako ludzie w mieszkaniach nie mają toalet i muszą biegać do lasu 10:28, 30.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

FvFv

3 1

A do kogo mam wysłać FV za ograniczenie wolności swobodnego przemieszczania się????
Nie będzie duża tak ze 250 zł.

20:25, 30.12.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA