Zamknij
REKLAMA

Ogólnopolski Turniej Dziewcząt w Mini Piłce Siatkowej

09:58, 09.12.2019 | Magdalena Tomczak-Szybisty
Skomentuj
REKLAMA

W minioną niedzielę na hali sportowej przy ul. Wiatracznej odbył się Ogólnopolski Turniej Dziewcząt w Mini Piłkę Siatkową w kategorii "Czwórek". Udział w turnieju wzięło 12 zespołów, m.in. z Koszalina, Darłowa, Złotowa, Rokietnicy, Czaplinka. Po rozegraniu meczy eliminacyjnych najlepsze zespoły zostały przydzielone do grupy finałowej A, pozostałe odpowiednio do finału B i C. Łącznie rozegrano ok. 40 meczy. Po bardzo emocjonujących rozgrywkach finałowych klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

miejsce I - Rokietnica II

miejsce II - Rokietnica I

miejsce III - SP 18 Koszalin I

miejsce IV - MKS Gryf Szczecinek I, w składzie: Milena Staciwa,  Hania Kieszkowska, Paulina Kozakiewicz, Jagoda Chmiel,  Ala Szylak i Ela Gwardecka

miejsce IX - MKS Gryf Szczecinek II, w składzie: Iza Stundzio, Oliwia Mrozik, Hania Białek i Maja Makuś (dziewczyny z zespołu II wygrały wszystkie swoje mecze, ale w związku z tym, iż są starsze o rok od pozostałych zawodniczek, automatyczne zostały przydzielone do rozgrywek w finale C).

Na zakończenie turnieju wszystkie zawodniczki otrzymały nagrody rzeczowe, a najlepsze drużyny dodatkowo okolicznościowe medale. MVP turnieju została Nina Golon z drużyny Rokietnica II.

Turniej był współfinansowany ze środków z Miasta Szczecinek oraz ze środków Starostwa Powiatowego w Szczecinku. Dodatkowe podziękowania należą się również dla wszystkich, który pomagali przy organizacji turnieju - dla rodziców (za przygotowanie pysznego ciasta) oraz dla starszych koleżanek z klubu, które sędziowały wszystkie mecze: Julia Kulig, Wiktoria Funkiendorf oraz Daria Dunaj.

Trenerami zespołów gospodyń są Dorota Gutowska i Krzysztof Gutowski.

(Magdalena Tomczak-Szybisty)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA