Zamknij
REKLAMA

CrossTeam Szczecinek po raz kolejny pokazał klasę!

09:09, 15.07.2019 | a.d
Skomentuj archiwum zawodników
REKLAMA

Zawodnicy z drużyny CrossTeam Szczecinek działającej w klubie Team Biegowy Szczecinek po raz kolejny pokazali wysoką klasę podczas ekstremalnego biegu z przeszkodami Rage Run, który odbył się w miniony weekend.

W zawodach, w których wystartowało około 600 zawodników z całej Polski, zawodnicy ze Szczecinka zajęli drużynowo 3 miejsce. Na wyróżnienie zasługuje przede wszystkim Ewelina Wejner-Polasik, która w kategorii kobiet zajęła także 3 miejsce.

Rage Run to ekstremalny bieg survivalowy z przeszkodami. Na około 9-kilometrowej trasie rozłożone były sztuczne przeszkody w formie ścian, zasieków, lin i opon. Zróżnicowany teren oferował dużo przeszkód naturalnych, takich jak błoto, woda oraz poprzewracane konary na wielu podbiegach.

Gratulujemy!

(a.d)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA