W miniona niedzielę, w Szczecinku odbył się Finał Województwa Zachodniopomorskiego KINDER+SPORT w kategorii DWÓJKI chłopców i dziewcząt w mini piłkę siatkową. Organizatorem był MKS Gryf Szczecinek.
Udział wzięło 8 najlepszych zespołów dziewcząt i chłopców z Województwa Zachodniopomorskiego, w tym trzy drużyny chłopców z MKS GRYF.
Po całodziennej sportowej walce bezkonkurencyjny w kategorii chłopców okazał się pierwszy zespół MKS GRYF SZCZECINEK w składzie Michał Tyluś, Filip Żmuda-Trzebiatowski i Szymon Pietrzak, który pewnie wygrał wszystkie swoje 7 meczy bez straty seta i wywalczył tytuł Mistrza Województwa Zachodniopomorskiego oraz awans na Finały Mistrzostw Polski KINDER+SPORT, które odbędą się w czerwcu w Zabrzu.
Pozostałe zespoły Gryfa również dobrze się zaprezentowały zajmując V i VI miejsce. Tytuł MVP wśród chłopców zdobył zawodnik Gryfa-a Michał Tyluś, natomiast wśród dziewcząt Barbara Grejman z "Lider" Chojna.
Trenerem chłopców jest Dariusz Brambor.
Końcowa klasyfikacja całego finału :
chłopcy:
1.G.A. -MKS GRYF SZCZECINEK ZESPÓŁ 1
2. AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN ZESPÓŁ 1
3. MKS MIESZKO POŁCZYN ZDRÓJ
4. SSP NR 1 BRONEK KOSZALIN 1
5.G.A. -MKS GRYF SZCZECINEK ZESPÓŁ 5
6. G.A. -MKS GRYF SZCZECINEK ZESPÓŁ 2
7. AKADEMIA SIATKÓWKI 13 KOSZALIN ZESPÓŁ 2
8. SGS GOLENIÓW
dziewczęta:
1.LIDER CHOJNA 1
2. SAPS LIBERO BANIE 1
3. UKS VOLLEY SP 71 SZCZECIN 1
4. SP 18 KOSZALIN 1
5. UKS BARNIM GOLENIÓW 1
6. AMPS KOŁOBRZEG 1
7. SP 48 SZCZECIN 1
8. AMPS KOŁOBRZEG 2
MKS GRYF serdecznie dziękuje wszystkim którzy przyczynili się do sprawnej organizacji turnieju, a w szczególności sędziom: Miłosz Sobolewski , Konrad Kawa, Filip Polanowski i Igor Studziński .
Serdeczne podziękowania dla grupy TADMED za opiekę medyczną turnieju.
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Olga Gasiul obejmie funkcję prezesa Aqua-Tur. Kim jest
Nie da rady, na basenie jest zamknięty układ, banda pociotków i znajomych królika nie do ruszenia. Do tego masa układów z zewnątrz. Każda próba zmiany prowadzi do usunięcia prezesa.
Gosc
18:13, 2025-07-01
Nowy sezon nad Trzesieckiem wystartował!
Fajne
Zet
17:52, 2025-07-01
Olga Gasiul obejmie funkcję prezesa Aqua-Tur. Kim jest
"Prywatnie Olga Gasiul jest dwukrotną dawczynią szpiku kostnego" - gratuluję, jeżeli zdrowie pozwala to dobrze. Chwali się. Chociaż ta informacja jest w tym przypadku najmniej ważna.
Grażyna
17:23, 2025-07-01
W sierpniu ruszają prace przy pałacu w Juchowie
Tak wyglądała wolna Polska. Zniszczone pałace, dworki, dworce i inne zabytki. Tylko mądrzy odbudowali swoje zabytki i dzisiaj takie budowle są dużą atrakcją turystyczną przyciągającą masę ludzi. My dopiero się obudziliśmy. Za ile lat będą jakieś efekty? Bo sądząc po przeznaczonej kwocie, to nieprędko.
Trolek
15:24, 2025-07-01
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz