Zamknij
REKLAMA

Sieć dyskontów Action wchodzi do Szczecinka. Kiedy otwarcie?

05:51, 18.06.2022 | .
Skomentuj fot. iszczecinek.pl
REKLAMA

Sieć dyskontów niespożywczych szykuje się do otwarcia swojego pierwszego w Szczecinku sklepu Action. Market zlokalizowany będzie w pawilonie po byłym sklepie Tesco, czyli tuż obok sklepu Netto przy ul. Koszalińskiej. Otwarcie zaplanowano na połowę wakacji.

Holenderska sieć dyskontów Action to obecnie jedna z najdynamiczniej rozwijających się sieci dyskontów, która oferuje klientom asortyment niespożywczy. Action oferuje szeroki asortyment artykułów codziennego użytku oraz produktów sezonowych w bardzo atrakcyjnych cenach. Klienci znajdą tu m.in. artykuły higieny osobistej, środki czystości, odzież, zabawki oraz artykuły gospodarstwa domowego, wyposażenia wnętrz i dla zwierząt, a także przekąski i napoje czy różnego rodzaju gadżety.

Prace trwają. Otwarcie w lipcu

Prace nad uruchomieniem sklepu trwają od kilku tygodni. Pawilon przy Netto jest dostosowywany do standardów panujących w sieci.

-Mogę potwierdzić, że planowane jest otwarcie sklepu w tej lokalizacji na początku lipca. Szczegóły dotyczące sklepu będziemy podawać później, bliżej terminu otwarcia.

– mówi nam Emilia Dziewit z biura prasowego sieci.

Otwarcie nowego sklepu zapewne połączone będzie z licznymi promocjami i atrakcjami dla nowych klientów. 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Janek K.Janek K.

12 17

Zwracam się do mieszkańców Szczecinka, proszę was, jeśli chcecie aby wasze i moje miasto zostało takie jakie kochacie i żyje wam się na średnim krajowym poziomie to nie wpuszczajcie dużych sieci handlowych do waszego i mojego Szczecinka. Znam Polskę i wiem że tam gdzie weszły 20 lat temu zachodnie sieci handlowe, jest coraz biedniej. Poupadały małe sklepy które przez lata dawały zatrudnienie i przynosiły zyski miastu , czyli wam. Szczecinek jest piękny i dlatego turystyczny i tylko o to dbajcie a super i hiper markety zastawcie tym regionom i miastom gdzie jest przemysł. Kocham Szczecinek bo mieszkałem tu, chodziłem do"Pojezierza" budowałem od początku osiedle Warszawsko-Hełmińskie, następnie służyłem w wojsku na Kościuszki. Pomyślcie to pod rozwagę. Pozdrawiam.
18:25, 18.06.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ZakupZakup

13 2

A powiedz za co mamy robić zakupy w małych sklepikach, jak tam są ceny 2-3 razy wyższe niż w marketach? Nie wspominając już o zakupach internetowych, kupujesz co chcesz za dużo mniej niż w sklepach w Szczecinku. 18:38, 18.06.2022


OloOlo

9 0

Szkoda, że nie jest to polska sieć. Znów będą kroić nas z podatków 09:45, 19.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ElwiraElwira

4 1

Szczecinek może i jest piękny, ale na pewno to nie turystyczny kurort. Mógłby taki być, bo ma wszelkie walory, ale z turystyki nikt się tu nie utrzyma. Powód to zanieczyszczenie powietrza. 18:32, 19.06.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%