Zamknij
REKLAMA

Sieci handlowe wydłużają godziny otwarcia w związku z nowymi obostrzeniami

09:41, 18.10.2020 | PAP
Skomentuj PAP
REKLAMA

Kolejne sieci handlowe wydłużają godziny otwarcia swoich sklepów. 

Zmieniły się godziny otwarcia Lidla, który wydłużył pracę o godzinę. Większość dyskontów tej sieci będzie otwarta do godziny 22. Placówki, które dotąd były otwarte do tej godziny, będą obsługiwać klientów do 23. Lidl wskazał na 15 wybranych sklepów, które będą otwarte całą dobę.

Biedronka planuje powrót do "Akcji24" i rozszerza liczbę sklepów otwartych non stop. "Obecnie ponad 2,6 tys. placówek działa co najmniej do godz. 23:00, a niemal 50 jest czynnych całodobowo.

Zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od czwartku 15 października br. w godzinach 10-12 w sklepach spożywczych, drogeriach, aptekach i na poczcie obowiązują godziny dla seniorów.

W związku z epidemią koronawirusa w placówkach handlowych jest wymóg noszenia maseczek ochronnych; sklepy mają obowiązek udostępnienia klientom rękawiczek jednorazowych i płynów dezynfekcyjnych.

autor: Magdalena Jarco, Piotr Gozdowski

 

(PAP)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

STALIN STALIN

4 0

Zastanawiam się jak to jest ze wszystkich pracujacych w bankach i urzadach sie chroni i skraca czas pracy a ludzie ciezko pracujacy w marketach maja wydluzony czas pracy?Gdzie tu jest sprawiedliwosc.Czy to gorszy gatunek czlowieka...pytam grzecznie?.Czegos tu nie rozumiem.... 13:15, 18.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA