Basen w Szczecinku nie zostanie otwarty zgodnie z wcześniejszym planem. Zarząd spółki poinformował o wydłużeniu przerwy technologicznej. Powodem jest konieczność dopracowania ostatnich szczegółów modernizacji.
Nowa data otwarcia obiektu została wyznaczona na 8 września 2025 roku. Do tego czasu klienci mogą korzystać jedynie ze strefy saun, która – jak przypomniano w komunikacie – działa bez zmian, codziennie od godziny 7:00 do 22:00.
– Naszym priorytetem jest komfort klientów, dlatego postanowiliśmy poświęcić dodatkowy czas na dopracowanie szczegółów. Jesteśmy przekonani, że efekt końcowy wynagrodzi Państwu czas oczekiwania – przekazano w komunikacie.
Spółka przeprasza za niedogodności i dziękuje mieszkańcom za cierpliwość i wyrozumiałość. Modernizacja ma sprawić, że odnowione wnętrza basenu staną się jeszcze bardziej komfortowe dla wszystkich użytkowników.
Trolek11:17, 01.09.2025
A kiedy jest planowana geotermia w Szczecinku?
Qq15:43, 01.09.2025
W dniu kiedy miał być już otwarty stwierdzili, że jednak jeszcze tydzień... Żenada.
Jędrek21:05, 01.09.2025
Niech wróci Bobek!
Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz
Działkowcy ROD będą zadowoleni.
Czy można pozbyć się tego skansenu z miasta ? Niech sikają w porzeczkach daleko od ludzi
Monia
08:15, 2026-04-04
Maja Kuchar, trenerka i miasto wyróżnieni
Gratuluję Mąki, jej trenerce oraz miastu Szczecinek !!!
Nick
23:15, 2026-04-03
Policja przejęła 7 kg narkotyków
Po ile sa kołdry na rynku???????? Kiedy dostawa?
Karl
21:11, 2026-04-03
Działkowcy ROD będą zadowoleni.
Pogonić ich za miasto
Woytek
20:00, 2026-04-03