Zamknij
REKLAMA

Trwa remont pomostu przy wieży Bismarcka

17:45, 13.04.2022 | mg
Skomentuj fot. iszczecinek.pl
REKLAMA

Szczecineckie pomosty zlokalizowane wokół jeziora Trzesiecko od kilku lat przechodzą modernizacje. W poprzednich latach wyremontowany został m.in. pomost przy wyciągu do nart wodnych oraz pomost przy Mysiej Wyspie. W późniejszym czasie podobne prace objęły także pomost Centrum. Nad brzegami jeziora – w Trzesiece i na Świątkach – pojawiły się także dwa nowe pomosty. W tym roku przyszedł czas na „odświeżenie” wyglądu kolejnego z nadwodnych obiektów. Właśnie trwają prace nad modernizacją pomostu przy wieży Bismarcka.

- Pomost ten był już w bardzo słabym stanie technicznym. Te deski już wymagały pilnej wymiany i nie mówimy o wymianie kilku desek, ale od poważniejszym remoncie z wymiana legarów i innych elementów konstrukcji – mówi nam Szymon Bibik, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji. – Już na przełomie roku wyłoniliśmy wykonawcę, który chciał podjąć się tego zadania. Prace prowadzi firma Trawpol.

Prace rozbiórkowe na pomoście przy wieży Bismarcka już zostały zakończone. Teraz obiekt czeka na montaż nowych desek. Prace powinny zakończyć się w najbliższych tygodniach, o ile – jak zaznacza zarządca pomostu – nie pojawią się nieprzewidziane problemy z dostawami materiałów. Koszt inwestycji to około 160 tys. złotych.

(mg)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

TeoretykTeoretyk

3 0

Czemu taka kiepska jakość tego nagrania... ? 20:06, 13.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

RomanRoman

6 2

Co za gówniana firma budowała ten pomost, że już się rozsypał. Warianty są dwa kiepskie drewno lub zaniedbanie przy konserwacji czytaj brak. 20:59, 13.04.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Twoj_DickTwoj_Dick

3 2

I znalazl sie specjalista...od klawiatury. 06:26, 14.04.2022


pośrodkupośrodku

1 1

lasów i problemy z drewnem? nowy wał? 07:12, 14.04.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%