Tegoroczny Festiwal Balonowy zapowiada się na największą edycję w historii wydarzenia. Organizatorzy przygotowali dodatkowe loty i liczne atrakcje, w tym festiwal food-trucków i pokazy mini balonów wokół Centrum Konferencyjnego Zamek. Dla tych, którzy chcą podziwiać Szczecinek z lotu ptaka, dostępne będą loty helikopterem.
Po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, Festiwal Balonowy powrócił w wielkim stylu i zyskał na popularności. Nocne gale balonowe, w tym taniec balonów w rytm muzyki, oraz pokaz paralotniarzy nad Jeziorem Trzesiecko to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na uczestników.
W tym roku do Szczecinka przyjedzie 40 załóg baloniarzy z Polski, Niemiec, Szwecji i Francji. To największe tego typu wydarzenie w Polsce, które z roku na rok zdobywa coraz większą renomę w Europie.
Festiwal rozpocznie się 4 lipca i potrwa do 7 lipca. Każdego dnia przewidziane są poranne i wieczorne loty balonów, a także nocne pokazy świetlne i muzyczne. Dodatkową atrakcją będzie konwój samochodów z palnikami przemierzający ulice Szczecinka.
Zapraszamy wszystkich do udziału w tym niezwykłym wydarzeniu i do podziwiania spektakularnych widoków nad Szczecineckim niebem!
Po pandemii...17:55, 02.07.2024
Telewizyjnej! Putin powinien dostać nagrodę Nobla z medycyny!
pYTANIE09:08, 03.07.2024
W czwartek przejazd ulicami - KTÓRYMI ULICAMI ????
ROG Szczecinek w Sejmie. Nadal patrolują granicę
Wszyscy czekamy na lekarzy, pielęgniarki i inżynierów z Afryki. Zwłaszcza panie, będą nam rodziły piękne dzieciątka, będą pracowite i są fajne. Inżynierowie z praktyką pasienia krów co prawda może nie są zbyt pracowici, ale skoro będziemy musieli im dać po 8 tys PLN/miesiąc to nie muszą się w sumie martwić o robotę. Za to zapewnią naszym paniom niezapomniane wrażenie erotyczne, więc jest o co walczyć.
Trolek
11:12, 2025-07-16
ROG Szczecinek w Sejmie. Nadal patrolują granicę
Dane z jednego z polskich miast. Na ponad 1800 przestępstw tylko 18 dotyczyło obcokrajowców. A jakie są dane na ten temat ze Szczecinka?
...
10:50, 2025-07-16
Miasto unieważnia przetarg na projekt planetarium.
Kosmodrom figurancie o pseud. Burzyciel?
Kiedy
10:17, 2025-07-16
Stop imigracji. Demonstracja także w Szczecinku
Cyrk i hucpa! Gdzie byli, jak pisekta dla ludzi z egzotycznych krajów rozdawała wizy za czapkę śliwek. Teraz - jak sprawa jest uporządkowana - łby podnoszą i krzyczą stop imigracji. Próżne krzyczenie - imigracji NIE MA, granice dla nich są zamknięte! Po co więc ten cyrk? Po to aby ludziom najniższego intelektu mieszać kłamstwami w głowie, dla zadymy.
PiS do delegalizacji
10:06, 2025-07-16
2 1
Przejazd będzie między innymi ulicami: miła, chojnicka, czaplinecka i może zachacza Gdańska :)
1 0
Koło spichlerza też zapewne zahaczą :)