Zamknij
REKLAMA

Adoptuj kociaka, zyskaj przyjaciela!

08.28, 03.10.2022 . Aktualizacja: 08.33, 03.10.2022
Skomentuj fot. Barwickie Zwierzoluby
REKLAMA

Barwickie Zwierzoluby nie ustają w swej misji pomagania zwierzakom i zapobiegania ich bezdomności. Dziś polecają do adopcji piątkę kociaków. Wszystkie marzą o własnym ciepłym kącie i pilnie potrzebują kochających i odpowiedzialnych opiekunów.

[FOTORELACJA]6826[/FOTORELACJA]

Rudzielce do pary.

Dwa rude kocurki – o pięknych imionach Bolek i Lolek. Gdyby się rozdzieliło Bolka i Lolka to przecież byłby koniec bajki… Panowie szukają wspólnego domu, bo bawią się, śpią i jedzą zawsze razem. I razem rzucają do człowieka na głaskanie, mruczenie i przytulasy. Są mega kontaktowe, kochają psocić i bawić się. Im bliżej człowieka tym lepiej, więc jeśli ktoś z naszych czytelników poszukuje puchatych kulek, które mógłby trzymać na kolanach i nosić na rękach, koniecznie musi poznać tą dwójkę.

Tola - kumpela Bolka i Lolka, energiczna i przepięknie ubarwiona rozrabiara.

Krewetka - to szylkretka z krótkim ogonkiem. Wrażliwa i delikatna, spokojna kocia dama. Nie psoci, kocha głaskanie po pleckach i cała wtula się w człowieka. Potrzebuje spokojnego domu bez innych kotów i psów. Ma piękne, smutne oczy, które są w stanie stopić niejedno ludzkie serce.

Baśka – przez wolontariuszy Zwierzolubów zwana jest „pyzą śląską” lub „kudłatą kulką”. Wszystko dlatego, że „Basia nie ma filozofii, ona ma gabaryt”. Gdy zaspokoi głód, chętnie wykłada się na plecach i czeka na głaski. Jest młodą kotką o przyjaznych zamiarach i jasno zaznaczonym własnym zdaniu.

Gdyby ktoś się zakochał - prosimy o mail: [email protected]

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (3)

patipati

3 2

Oby szybko znalazły dobry dom. 10:13, 03.10.2022

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

0 0

Sama wzielam 2 psiury że schroniska jedno za drugim jest strasznie , nawet na dwór nie wyjdzie się załatwić będzie szczękał żeby suczka z nim poszła, a kotka też przygarnięta ale nie akceptuje innych kotów w domu chciałam przygarnąć drugiego ale nie wyszło, zwierzęta uratowane , przygarnięte mają więcej miłości i wdziecznosci , już staruszki ale następne też przygarnę, bo to cenne jak one są wdzięczne, 😘 22:55, 03.10.2022

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

gerytgeryt

0 0

chwalisz sie czy żalisz ? bo nie ogarniam ! 2 psy i koty -klękajcie narody -jeden syfff 21:59, 08.10.2022


REKLAMA
0%