W tym roku Cyrk Zalewski świętuje swój perłowy jubileusz! Z okazji 30-lecia istnienia cyrku najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce przygotowała wyjątkowe widowisko dla całej rodziny. Mieszkańcy Szczecinka będą mieli szansę obejrzeć je 28 kwietnia na jedynym zaplanowanym spektaklu.
Cyrk Zalewski ma już 30 lat! Z okazji tego pięknego jubileuszu rodzina Zalewskich, której cyrkowe tradycje sięgają aż ośmiu pokoleń, przygotowała naprawdę wyjątkowe show, które w doskonałej zabawie połączy trzy pokolenia widzów. Na trasie cyrku nie mogło zabraknąć Szczecinka.
Namiot cyrkowy Cyrku Zalewski stanie przy ul. Mickiewicza/Kamińskiego.
Cyrk Zalewski zachwyci swoich widzów podczas jedynego w Szczecinku spektaklu o godzinie 17.00, 28 kwietna br.
Nie zabraknie uwielbianych przez widzów słynnych motorów w kuli śmierci – tym razem w ekstremalnie niebezpiecznej wersji z aż czterema jeźdźcami! W jubileuszowym programie także – ekstremalne ewolucje na WAHADLE ŚMIERCI, podniebny pokaz akrobatyczny na rowerze, wspaniała gimnastyka napowietrzna, pokaz na trampolinie na wesoło, wielka iluzja i zupełnie niesamowity pokaz Laser Mana.
Na arenie nie może zabraknąć klowna – widzów będzie bawić tym razem wyjątkowy hiszpański duet komiczny – RIVELINO.
Na cyrkowej arenie pojawią się artyści m. in z Polski, Brazylii, Ukrainy i Hiszpanii.
- Jubileusz 30-lecia istnienia to dla nas wielka radość. Ale nie byłoby nas w tym miejscu, gdyby nie widzowie, którzy doceniają i kochają tradycyjną sztukę cyrkową, zarażając miłością do nie kolejne pokolenia. Dziękujemy, że jesteście z nami i zapraszamy na najnowszy program w 2022 r.
– mówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu Cyrku Zalewski.
Dla naszych czytelników mamy do rozdania trzy podwójne zaproszenia (dorosły plus dziecko do 12 lat). Wejściówki rozdamy osobom, które w kreatywny sposób napiszą dlaczego to do nich ma trafić wejściówka.
Maile na adres [email protected] wysyłajcie do środy (27.04.2022), do godz. 12:00.
Linoskoczek17:46, 26.04.2022
Po co komu te bilety? Cyrkowe rozrywki były modne za komuny,teraz nikt nie chce oglądać tego badziewia z kucykiem i cuchnącym wielbłądem. Od kilku lat się dziwię po co to przyjezdza do śmierdziszewa?całą noc rozbijają namioty i na drugi dzień się zwijają,nonsens
Brostito12:31, 27.04.2022
Jubileusz męczenia konia , wspaniałe widowisko.
antonina14:57, 27.04.2022
A kiedy i gdzie będzie ogłoszone kto otrzymał bezpłatne wejściówki do Cyrku, gdzie można to sprawdzić?
Radny jajo18:33, 27.04.2022
W urzędzie miasta w godz.8-12 pokój 12
Ja20:41, 27.04.2022
Czy to XIX wiek? Współczuję tym ludziom, ich dzieciom i zwierzętom, Czy nie powinno się tego zabronić ale wcześniej dając tym osobom zachęte finansową do przekwalifikowania,,,,Ale może to grupa wagabundów i tak chcą żyć? Oby nikogo nie krzywdzili i będzie dobrze,,,
Ja osobiście traktuję cyrki jak cyganów,,,
Xxx05:51, 28.04.2022
Super byłoby obejrzeć cyganów skaczących przez zapalone opony
3 2
Rozbijają całą noc namiot, bo im się to po prostu opłaca. Za bilety dla jednego rodzica i jednego dziecka w zwykłym sektorze mają 100zł. A są przecież droższe opcje. Dolicz sobie jeszcze zarobek za te różne świecidełka dla dzieci itp. W ostatnim cyrku za popcorn płaciłam 20zł. Za zrobienie zdjęcia z minionkiem 10zl. Tylko, że to nie był Zalewski. Ale podejrzewam, że wszędzie to tak wygląda :)