Zamknij
REKLAMA

Wyjątkowe szczecineckie prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka - dostępne również online!

07:41, 20.01.2021 | MATERIAŁ PARTNERA

To już w tym tygodniu – 21 i 22 stycznia - obchodzić będziemy Dzień Babci i Dzień Dziadka! Te piękne i pełne rodzinnego ciepła świąteczne dni, to idealny czas, by naszym Babciom i Dziadkom nie tylko złożyć serdeczne życzenia, ale i podarować im coś specjalnego.

Dla tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu na prezent, coś naprawdę wyjątkowego i związanego z naszym miastem przygotowały Samorządowa Agencja Promocji i Kultury oraz Centrum Informacji Turystycznej. Ta propozycja, to specjalny zestaw upominków, składający się z eleganckiej filiżanki ze spodkiem, pasjonującej, pełnej unikalnych fotografii książki „W dawnym Szczecinku”, autorstwa znanego szczecineckiego dziennikarza Rajmunda Wełnica, ekologicznej, bawełnianej torby na zakupy oraz praktycznej i niezbędnej w tych czasach maseczki wielokrotnego użytku do zasłaniania nosa i ust. Cena promocyjna tego pięknego zestawu to 59 zł.

Ten wyjątkowy zestaw kupić można na stronie nowo otwartego sklepu internetowego ze szczecineckimi gadżetami i upominkami - www.sklep.szczecinek.pl oraz w Centrum Informacji Turystycznej, ul. Bohaterów Warszawy 6a. To nie koniec dobrych informacji: zakup zestawu za pośrednictwem strony internetowej www.sklep.szczecinek.pl premiowany jest dodatkową  obniżką ceny o 5% Na stronie sklepu znaleźć można także wiele innych interesujących upominków, takich jak kubki, koszulki, magnesy, długopisy, a ze szczególnym zainteresowaniem kupujących na pewno spotkają się produkty w promujących nasze miasto seriach „Moje Korzenie Szczecinek” i „I Love Szczecinek”!

Zapraszamy do zakupów, promocja na specjalny zestaw prezentowy trwa do 23 stycznia 2021.

 

(OGŁOSZENIE)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
0%