Wiadomości Szczecinek - informacje i wydarzenia - iszczecinek.pl

Zamknij

Dodaj komentarz

Aeratory wróciły na Trzesiecko

ms 10:00, 30.03.2019
Skomentuj Aeratory wróciły na Trzesiecko

Na Trzesiecko wróciły dwa aeratory, które od listopada ubiegłego roku zimowały nad brzegiem jeziora. Aeratory w okresie zimowym przechodziły gruntowny remont.

Urządzenia, które od lat napowietrzają jezioro, były już w bardzo złym stanie technicznym. Remontem objęte zostały elementy znajdujące się pod wodą jak i te, które znajdują się na powierzchni, czyli wielkie „łapacze wiatru”, które napędzają cały mechanizm.

W sobotę aeratory zwodowano przy pomocy dźwigu, a następnie trafiły na swoje dotychczasowe miejsca.

 
(ms)
Dalszy ciąg materiału pod wideo ↓

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarze (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%