Na drodze krajowej nr 11 pomiędzy Szczecinkiem a Wierzchowem, na wysokości miejscowości Białe, doszło dziś do kolejnych utrudnień w ruchu. Powodem była kolizja dwóch samochodów osobowych.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący pojazdem marki Volkswagen nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył jadącej przed nim Dacii.
Na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń, jednak przez pewien czas ruch na tym odcinku odbywał się wolniej, a kierowcy musieli liczyć się z utrudnieniami.
To już kolejne utrudnienie w ostatnich dniach na tej trasie, która jest jednym z głównych połączeń w regionie. Warto w tym miejscu przypomnieć o konieczności zachowania bezpiecznego dystansu i skupienia uwagi podczas jazdy, szczególnie na odcinkach o dużym natężeniu ruchu.
V215:35, 14.08.2025
Pajac z wieśwagena jak pies lubi wąchać rowy
Nowa remiza dla strażaków z Bornego
Kiedy radni zrezygnują z diet? Sami biedacy nie mają z czego żyć? Popatrzcie za ile minut sesji 30 lipca grupa 13 radnych Chrzanowskiej przytuliła po 1500,00 zł. Czas pogonić te kanalie i grubą, jąkałę bez matury kurdupla kapustę i resztę bandy. Referendum coraz bliżej i koniec kliki!!!
Radni diety 0 zł
16:33, 2025-08-14
Jeziorko przy ul. Kopernika zarasta.
Wystarczy wpuścić roślinożerne ryby.
g-a
15:54, 2025-08-14
Jeziorko przy ul. Kopernika zarasta.
W stawie zimna woda...
Olo
15:53, 2025-08-14
Znowu kłopoty na trasie Szczecinek–Wierzchowo
Pajac z wieśwagena jak pies lubi wąchać rowy
V2
15:35, 2025-08-14