Unilever ogłosił wycofanie wybranych produktów popularnej marki spożywczej. Decyzja dotyczy partii sprzedawanych m.in. w Biedronce. Klienci mają jasną instrukcję, co zrobić.
Unilever poinformował o wycofaniu z rynku kilku partii produktów marki Knorr, które mogły trafić do sklepów w całej Polsce, w tym do sieci Biedronka.
Firma potwierdza, że chodzi o ograniczoną pulę opakowań.
Jak wynika z oficjalnego komunikatu firmy Unilever, w zakładzie produkcyjnym doszło do błędu, który może powodować, że część opakowań „nie nadaje się do spożycia”. Decyzja dotyczy trzech popularnych produktów w określonych partiach.
– Na skutek błędu produkcyjnego w zakładzie część opakowań może nie nadawać się do spożycia – wskazuje firma w komunikacie.
Wycofanie dotyczy wyłącznie poniższych produktów i konkretnych numerów partii:
Numery partii znajdują się na tylnej części opakowania.
Jeśli klient posiada produkt z którejkolwiek z wymienionych partii, nie powinien go spożywać. Firma zaleca, aby zwrócić opakowanie do sklepu, w którym zostało zakupione. Niezależnie od tego, czy produkt jest otwarty, czy nie, klient otrzyma pełny zwrot kosztów.
W przypadku dodatkowych pytań Unilever uruchomił infolinię pod numerem +801 109 38.
Nowe władze dwóch osiedli. Na trzecim – wyborów nie uda
50 radnych ? Po co kolejni ? Czy ci którzy biorą sowite pensje będą wysługiwać się tymi darmowymi ? Czy może ci darmowi będą się promować do następnych wyborów, polityka wchodzi na najniższe szczeble naszego życia. Za kilka lat wszyscy będą żyli z polityki, a nie będzie komu pracować.
Gosc
10:47, 2025-11-14
S11 połączyła się już z obwodnica Szczecinka
spoko, ale z poznania do szczecinka stoi wszystko w miejscu zeby chociaz zaczeli piła-szczecinek, a tu nic
adas
09:15, 2025-11-14
Rolnicy wracają na ulice. W piątek protest
nie odpowiadała to zmieniłem i firme i zmieniłem zawód, proste rolniku z pół hektarem ziemi?
jak mi przaca
08:07, 2025-11-14
Nowe władze dwóch osiedli. Na trzecim – wyborów nie uda
proponuje wybory na burmistrza ulicy, mielibyśmy 1000 burmistrzów w naszej metropolii i tysiąc diet i 3tysiące posad, każdemu dać biurko sekretarkę i samochód służbowe...zlikwidujemy tym samym bezrobocie w mieście i PUP będzie niepotrzebny
idiotyzm
07:30, 2025-11-14
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz