Od 15 stycznia klienci ZUS zaczęli otrzymywać połączenia z firmy zajmującej się przeprowadzaniem badań. Czy jest się czego bać?
15 stycznia rozpoczęła się seria telefonów do klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, co dla wielu może być zaskakującym doświadczeniem. Niemniej jednak, nie ma czym się martwić.
Niespodziewane połączenia są częścią badań ankietowych, które firma PBS Sp. z o.o. będzie przeprowadzać przez kolejne dwa miesiące.
Warto, żeby każdy klient ZUS był przygotowany na tego typu telefon. Choć początkowo może być to niepokojące, celem rozmów jest jedynie pozyskanie opinii na temat świadczonych przez ZUS usług i obsługi klienta.
Badanie potrwa od 15 stycznia do 14 marca 2024 roku, a każdy głos może przyczynić się do udoskonalenia systemu.
Osoby wybierane do udziału w ankiecie zostaną zapytane o swoje doświadczenia związane z ZUS.
Istotne jest, że badania są prowadzone anonimowo, co oznacza brak możliwości zidentyfikowania uczestników badania.
Celem tego badania jest poprawa jakości obsługi klientów oraz doskonalenie usług świadczonych przez ZUS.
Dodatkowe informacje na ten temat można znaleźć na oficjalnej stronie Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w zakładce Aktualności.
Ulotki, hasła i gorące dyskusje
Wielki szacunek dla tych ludzi ,wykonują kazawłdobrej roboty. Dzięki tym ludziom możemy czuć się bezpiecznie. Pozdrawiam
Patriota
08:17, 2025-06-16
Ulotki, hasła i gorące dyskusje
Pisbolszewicy najpierw handlowali wizami, a teraz walczą z emigrantami, którzy mają polskie wizy. Zgodnie z zasadą : stwórzmy problem, a później udawajmy, że go rozwiązujemy.
Gdae
08:16, 2025-06-16
Ulotki, hasła i gorące dyskusje
Czego to człowiek nie zrobi dla "znalezienia" nowej posadki :).
:)
08:14, 2025-06-16
Kto pokieruje basenem i kortami?
Mam nadzieję, że tę szmatę z szyb z hollu nowy dyrektor ściagnie. To byłaby najlepsza pierwsza decyzja :)
klient
07:24, 2025-06-16
Brak komentarza, Twój może być pierwszy.
Dodaj komentarz