Ksiądz Tadeusz Rydzyk planuje wkrótce napisać książkę o aborcji. Jak sam mówi, ma nadzieję, że jego publikacja "zachęci innych, by ratować życie".
Założyciel i dyrektor rozgłośni radiowej Radio Maryja oraz Telewizji Trwam, współzałożyciel i prezes zarządu Fundacji Lux Veritatis oraz założyciel i były rektor Wyższej Szkoły Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu znów zaskoczył wiernych.
Ojciec Tadeusz Rydzyk planuje napisać książkę.
- Publikacja ma mieć charakter antyaborcyjny, a pomocą w jej napisaniu mają stanowić świadectwa nadesłane przez słuchaczy Radia Maryja
- podaje portal NaTemat.pl.
Na stronie internetowej radia pojawił się już specjalny apel skierowany do osób, które mogą pomóc duchownemu w przygotowaniu publikacji.
- Od dłuższego czasu towarzyszy mi myśl o napisaniu książki o ratowaniu życia. Prosimy o nadsyłanie świadectw tych, którzy zostali uratowali przed tzw. aborcją, a także tych, którzy ratowali przed zabiciem. Napiszcie do nas
- pisze ksiądz.
Tadeusz Rydzyk dodaje też, że często dostaje od wiernych listy, w których jest mowa o tym, że wizyta prof. Bernarda Nathansona i jego świadectwo uratowało wiele dzieci.
- Przekażcie swoje świadectwo. Może ono zachęci innych, by ratować życie - dodaje duchowny.
Osobiste świadectwa można wysyłać na adres: Radia Maryja – ul. Żwirki i Wigury 80, 87-100 Toruń z dopiskiem na kopercie: „Piszemy książkę” lub mailowo: [email protected]. W temacie wiadomości należy napisać „Piszemy książkę”.
80 lat RDLP w Szczecinku
TVN 💩💩💩
Rude rury
00:40, 2025-11-02
80 lat RDLP w Szczecinku
Rude plemię w TVNie dzisiaj szczuło na Lasy. Ja nie rozumiem, żeby się tak dawać gnojom.
Trolek
22:22, 2025-11-01
80 lat RDLP w Szczecinku
Fajna firma można dostać mieszkanie za 5 % wartości tak jak niejaki ptaszek z Bornego Sulinowo, który był 1 nadleśniczym Nadleśnictwa Borne Sulinowo niezbyt długo bo po kilkunastu miesiącach w czasie rządowej wizyty jechał na podwójnym gazie. Stracił prawo jazdy i stołek, został inżynierem nadzoru, ale mieszkanie nadleśniczego zachował, czekał cierpliwie na wiatr w plecy, niegdyś w PSL po 2015 miłośnik jedynie słusznej parti niskiego z Żoliborza. Mimo, że nie można było wydzielić z budynku nadleśnictwa tego mieszkania to zdarzył się cud! Dla Ptaszka, który był zastępcą w Regionalnej i pod jego dyktando przeprowadzono podział i sprzedano mieszkanie wbrew opinii organów kontrolnych. Ptaszek były leśnik i pisowski radny mieszka sobie wygodnie i się śmieje z prawa prosto w oczy kasując niemałą emeryturę i przebiera nogami czekając na powrót PiS do władzy. Taka Polska w naszym regionie! Co wy na to? Fajnie? Jak się zeszmacisz to się wzbogacisz !!! Nie wstyd wam leśnicy???
Tomasz S z PiS
20:41, 2025-11-01
Minister sportu na szczecineckim lodowisku.
Ten nasz stary starosta
Śmiech na sali
19:13, 2025-11-01
7 3
O czym pisze? przecież w Szczecinku ma trójkę dzieci.
3 0
no ale przecież ich nie zabił, więc co ci do jego dzieci ?
2 2
Kazdy uczy sie na swoich bledach.
5 2
Może niech napisze jak przewalić wyłudzone miliony dolarów na stocznie gdańską?
2 0
Może niech napiszę książkę o tym o czym zna się najlepiej, czyli o wyłudzaniu kasy od ciemnej masy