BHK Polska Sp. z o.o. jest liderem w produkcji komponentów meblowych, który od 45 lat dostarcza swoje produkty w kraju i za granicą.
W związku z dynamicznym rozwojem zakładu produkcyjnego w Szczecinku aktualnie poszukujemy:
Waryńskiego 5a; 78-400 Szczecinek
[zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty]
Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest BHK Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku 78-400; przy ul. Waryńskiego 5a
Prosimy o dodanie w CV klauzuli informacyjnej:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BHK Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Smród nie do zniesienia. Co unosi się nad miastem?
Informacja przekazana do szczecińskiego ratusza,dobre może radni szczecińscy zajmą się smrodem z kronobyla!!! Jhd rzecznik na etacie w ratuszu ma mieszkańców głęboko w... A kindl właściciel niech się spowiada z trucia ludzi ten pseudokatolik. Ufundował kaplicę w dużym kościele, a wyziewami wciąż truje!!!
Taks
15:38, 2025-12-22
Smród nie do zniesienia. Co unosi się nad miastem?
Starosta 28 tysięcy miesięcznie, wice 26 tysięcy miesięcznie. I dalej nic nie robią. Od czego jest zarządzanie kryzysowe w starostwie, gdzie badania i informacja dla mieszkańców.
Ewa
15:29, 2025-12-22
Ponad 2,2 mln zł na autobusy. Będą nowe linie
Jak zasponsoruje mi ktoś prawko za 15k na autobus to chętnie pojeżdżę. Bo wątpię aby tłumy kierowców były.
Mihau
15:26, 2025-12-22
Smród nie do zniesienia. Co unosi się nad miastem?
A ta co dawniej walczyła o czyste powietrze to teraz jak wybrali ją na radną pilnuje Bąkiewicza a wy6borców ma gdzieś
Niezalogowany
15:17, 2025-12-22