Zamknij
REKLAMA

Fortinet - wszystko co musisz wiedzieć - szkolenie IT

21:21, 01.05.2022 | .
Skomentuj

Na rynku dostępnych jest ogromna liczba szkoleń IT. Nic dziwnego, gdyż zgłębianie wiedzy oraz umiejętności z zakresu między innymi bezpieczeństwa sieci i zapobiegania atakom hakerskim są cenione w każdej branży. Szkolenia IT są tym bardziej wartościowe, że stale pojawiają się w internecie nowe zagrożenia.

Szkolenia IT – jak przebiegają?

Szkolenia IT to przede wszystkim zajęcia, w trakcie których certyfikowani trenerzy przekazują wiedzę oraz umiejętności z zakresu nowoczesnych rozwiązań IT w przyjemnej atmosferze. Osoby, które mają zamiar zgłosić się na zajęcia, mogą przed zapisaniem się na szkolenia IT, sprawdzić ich zakres. Warto skorzystać z oferty dobrego centrum szkoleniowego, gdyż tylko w takim miejscu trenerami są osoby doświadczone. Czym innym jest bowiem posiadać wiedzę oraz umiejętności, a czym innym umieć ją

przekazać uczestnikom kursu. Dodatkowo trzeba pamiętać, że szkolenia IT przyjmują różne formy. Z tego względu uczestnicy nigdy nie będą znużeni ich przebiegiem. Przekazywanie wiedzy teoretycznej uzupełnia się z ćwiczeniami praktycznymi pod czujnym okiem życzliwych trenerów. Zajęcia kończą się uzyskaniem certyfikatów przez osób, które je ukończyły.

Fortinet – szkolenia dla firm

Amerykańska międzynarodowa korporacja Fortinet jest dostawcą nie tylko sprzętu, ale również oprogramowania, urządzeń oraz usług z dziedziny bezpieczeństwa teleinformatycznego. Ze względu na popularność produktów marki Fortinet, szkolenia z zakresu ich obsługi są bardzo pożądane na rynku usług. 

Firma I know IT zajmuje się prowadzeniem kompleksowych szkoleń produktowych Fortinet. W ich ofercie znajdują się autorskie warsztaty z zakresu:

  • administracji urządzeniem FortiAnalyzer,
  • administracji urządzeniami FortiGate z wykorzystaniem FortiManagera,
  • kompleksowego bezpieczeństwa sieci komputerowej,
  • monitorowania infrastruktury IT,
  • FortiGate – Quick Start Guide,
  • rozwiązywania problemów FortiGate TroubleShooting,
  • zaawansowanej konfiguracji urządzenia FortiGate,
  • kompleksowego bezpieczeństwa poczty elektronicznej,
  • zarządzania ochroną aplikacji webowych,
  • zdalnymi połączeniami VPN.

Pracownicy firm, którzy ukończą opisane powyżej zajęcia, poprawiają bezpieczeństwo IT w swojej organizacji. Dzięki temu ani właściciele firm ani kontrahenci, a także klienci nie muszą obawiać się utraty danych, ich przejęcia, a także dezorganizacji pracy spowodowanej na przykład atakami hakerskimi na firmę.

Szkolenia IT Fortigate – dla kogo są przeznaczone?

Opisywane szkolenia są doskonałe zarówno dla osób, które rozpoczynają dopiero pracę z rozwiązaniami marki Fortinet, jak i dla tych, które są już doświadczonymi administratorami. W trakcie zajęć padają bowiem odpowiedzi zarówno na podstawowe pytania, jak i na takie, które dotyczą zaawansowanych zagadnień. Dla wszystkich osób, a także firm, którym zależy na szkoleniach organizowanych w indywidualnych terminach (także u klienta) możliwe jest zorganizowanie zamkniętego spotkania w dowolnie wybranym miejscu. Oczywiście taką możliwość oferują wyłącznie takie centra szkoleniowe, które dysponują odpowiednio przeszkolonym personelem, a także sprzętem. Bardzo ważna jest również certyfikacja trenerów.

(MATERIAŁ PARTNERA)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%