Zamknij
REKLAMA

310 pomysłów na biznes! Recenzja!

15:42, 18.01.2022 | .
Skomentuj

Po lekturze tego e-booka przypomniał mi się cytat Roberta Gryna, znakomitego przedsiębiorcy, twórcy Codewise. Stwierdził kiedyś w jednym z wywiadów, że “inspiracja jest jedną z najbardziej niedocenianych rzeczy na tym świecie”. To bardzo dobrze oddaje całą esencję tej książki. “310 pomysłów na biznes” nie zarejestruje za Ciebie spółki, nie opłaci podatków czy ZUS-u, nie pokaże też, w jaki sposób poradzić sobie z licznymi dylematami i rozterkami.

Jednocześnie może stanowić doskonały drogowskaz, który wskaże kierunek, jakim jest własna działalność gospodarcza. Spośród ponad 300 pomysłów czytelnik może wybrać i przetestować praktyczne sposoby budowania własnego biznesu w oparciu o doświadczenia autora i liczne przykłady z polskiego rynku.  

W jasny i klarowny sposób są przedstawione konkretne sytuacje biznesowe, w których autor pokazał wymagania dla osób pragnących spróbować czegoś nowego. W większości przypadków nie potrzeba żadnego kapitału na start. Na ponad 300 stronach e-booka znajdują się podpowiedzi, w jaki sposób można pogodzić prowadzenie firmy z pracą na etacie, delegować uciążliwe zadania czy zatrudnić pierwszych pracowników.  

Nie jest to pozycja dla każdego. Najbardziej z e-booka 310 pomysłów na biznes skorzystają osoby, które dopiero szukają własnej drogi i potrzebują inspirujących pomysłów. Zostały one zebrane w postaci wielu kategorii obejmujących miejsca prowadzenia działalności, sezonowość biznesu a nawet wiek zainteresowanych osób. Znajdą tu coś dla siebie nieletni, pracujące mamy a nawet emeryci. Duże wrażenie robi rozpiętość tematyczna tego dzieła. Własny biznes można równie dobrze prowadzić zarówno w domowym zaciszu, jak i na najbardziej ruchliwej ulicy dużego miasta.  

"310 pomysłów...” nie obiecuje “złotych gór”, ale świetnie pokazuje, w jaki sposób kombinacja dobrego pomysłu z ciężką pracą i zaangażowaniem mogą przynieść efekty. Biznes jest w końcu jak długi maraton a nie jak krótki sprint. W książce nie zabrakło miejsca na tematy związane z obsługą księgowo - prawną a nawet dotyczące spraw organizacyjnych. Gorąco polecam! 

Ebooka oraz więcej informacji na jego temat znajdziesz tutaj: https://biznesomania.com.pl/310-pomyslow-na-biznes

 

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (3)

DorisDoris

1 0

Mi w prowadzeniu własnego sklepu pomagają usługi hashmagnet, bardzo chciałam mieć swój sklep, ale sama nie dałabym sobie rady ze wszystkim ;P 19:22, 26.01.2022

Odpowiedzi:2
Odpowiedz

marekmarek

0 0

tez korzystalem z ich uslug, wprowadzili mnie w ten swiat i w sumie do tej pory mamy kontakt gdybym potrzebowal pomocy :) 11:26, 03.03.2022


BartBart

0 0

Hashmagnet to zaufana polska firma, jak hosting, sklep czy nawet zwykły blog to tylko z ich pomocą! 00:22, 15.03.2022


REKLAMA
0%