Zamknij
REKLAMA

Podkładki pod tablice rejestracyjne

22:23, 10.10.2021 | r.
Skomentuj

Tablica rejestracyjna to ważny element oznakowania samochodu, który musi być bezwzględnie widoczny. Do odpowiedniego mocowania tablic rejestracyjnych wykorzystuje się podkładki pod tablice rejestracyjne. Zazwyczaj są one jednokolorowe i bardzo klasyczne. Tymczasem podkładki mogą być produktem spersonalizowanym i pełnić dodatkowe funkcje, na przykład dekoracyjne lub reklamowe.

Podkładka pod tablice rejestracyjne - co to jest i do czego służy?

Podkładka pod tablicę rejestracyjną to nic innego jak plastikowa ramka, która odpowiada za przymocowanie tablicy rejestracyjnej do pojazdu. Służy więc przede wszystkim do zapewnienia stabilizacji tablic, zarówno przedniej, jak i tej znajdującej się z tyłu auta. Może jednak pełnić szereg dodatkowych funkcji, które warto jest wykorzystać.

Rodzaje podkładek pod tablice rejestracyjne

Zazwyczaj spotkać można się z najzwyklejszymi podkładkami, możliwymi do kupienia na każdej stacji benzynowej. Podkładki pod tablice rejestracyjne można jednak dopasować do indywidualnych preferencji i dodatkowo wykorzystać ich potencjał. Na rynku znaleźć można różne rodzaje podkładek, które zdecydowanie wyróżnią się z tłumu.

Podkładki pod tablice rejestracyjne z własnym napisem

Podkładki pod tablice rejestracyjne posiadają dość szeroką ramkę, którą można dodatkowo wykorzystać. Jedną z możliwości jest nadrukowanie na niej własnego napisu. Napis może mieć na przykład charakter reklamowy. Nadruk z nazwą firmy i krótkim hasłem jest dobrym narzędziem marketingowym i może pomóc w pozyskaniu dodatkowych klientów. Własny napis na podkładce może mieć również zabawny wydźwięk. W sprzedaży znajduje się wiele modeli z zabawnymi hasłami i frazami, które z pewnością nie pozostaną niezauważone.

Podkładki pod tablice rejestracyjne producent

Producenci podkładek pod tablice rejestracyjne prześcigają się w pomysłach i formach oferowanych produktów. Przygotowują nie tylko gotowe wzory, ale przede wszystkim oferują nieograniczone możliwości personalizacji. Podkładki pod tablice rejestracyjne można bardzo często zaprojektować w specjalnych kreatorach dostępnych na stronach producentów. Dzięki temu od razu odwzorowany jest efekt projektu.

Podkładki pod tablice rejestracyjne z nadrukiem

Nanoszenie nadruków informacyjno-reklamowych na dolną części ramki wykonywane są z wykorzystaniem nowoczesnej technologii, najczęściej farbami światłoutwardzalnymi. Tego typu rozwiązanie pozwala na uzyskanie trwałego nadruku i żywej kolorystyki przy jednoczesnym zminimalizowaniu negatywnego wpływu na środowisko. Niestety niektóre z firm wykorzystują farby rozpuszczalnikowe, które są zdecydowanie bardziej szkodliwe dla otoczenia.

Podkładki pod tablice rejestracyjne wcale nie muszą być nudne. Warto wykorzystać ich dodatkowy potencjał i przestrzeń, jaką oferują. Producenci podkładek gwarantują wysokiej jakości produkty, wykonane w najnowszej technologii, które są odporne na warunki atmosferyczne i urazy mechaniczne.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%