Zamknij
REKLAMA

Kupno lajków na Facebooku - Czy warto?

09:12, 16.09.2021 | r.
Skomentuj

Facebook podobnie jak inne media społecznościowe jest jednym z najpopularniejszych miejsc w internecie. Według różnych szacunków Facebook ma około 3 miliardy użytkowników. Trzeba mieć bardzo dużą siłę przebicia, aby zakładając konto na tym portalu zaistnieć o „karierze” nie wspominając. Codziennie na Facebooku pojawiają setki milionów nowych publikacji. Zasada jest prosta, jeśli chce się cokolwiek osiągnąć na Facebooku, trzeba mieć odpowiednio duża liczbę odbiorców. Od tego do ilu osób uda się dotrzeć nowymi wpisami, zależy pozycja całego konta lub konkretnego wpisu. Najskuteczniejszym sposobem na budowanie pozycji konta jest zdobywanie jak największej ilości reakcji w tym lajków. Każdy lajk pozostawiony pod zamieszczanymi publikacjami to potencjalny początek nawiązania kontaktu z pozostawiającą go osobą.

Co sprawia, że popularność konta rośnie?

Jak już było wcześniej wspomniane, reakcje użytkowników Facebooka decydują o pozycji konta. Żeby tą pozycję można było zacząć budować, potrzebne jest kilka standardowych działań podjętych wraz z rejestracją konta.

1. Rejestracja konta.
Co logiczne bez tego nie da rady nic zrobić nie tylko na Facebooku, ale także w żadnym innym medium społecznościowym.

2. Nazwa konta.
Bardzo ważna sprawa, tym bardziej, że wiele osób pomija tą pozycję pozostawiając jedynie nazwisko, niezbędne do prawidłowej rejestracji konta.

3. Zdjęcie profilowe
Aby być rozpoznawalnym należy ujawnić swój wizerunek. Umieszczanie awatarów lub temu podobnych grafik jest drogą donikąd. Dobre jakościowo i wyraźne zdjęcie to podstawa w budowaniu konta. W przypadku firm czy produktów, zamiennie może być w miejsce zdjęcia zamieszczone logo firmy lub zdjęcie promowanego produktu.

4. Biogram
Bardzo ważny element będącym swoistą stałą pozycją, w której w kilku słowach należy zawrzeć podstawowe informacje dotyczące profilu konta. Ważne jest również to, aby w BIO umieścić aktywny link przekierowujący na stronę www, blog, czy do sklepu internetowego.

5. Pierwsze wpisy.
Od pierwszych wpisów i ich jakości, zależeć będzie przyszłe postrzeganie konta i popularność tego wszystkiego co będzie na nim publikowane.

Bez tych 5 podstawowych i bardzo ważnych punków i braku ich przemyślanej prezentacji, nie ma co myśleć o lawinie lajków czy innych reakcji ze strony innych użytkowników.

Czy można cały proces budowania pozycji konta przyspieszyć?

Budowanie pozycji konta to długa i żmudna praca. Jeśli zakładając konto nie poświęci się mu odpowiednio dużo czasu to droga do sukcesu może okazać się drogą donikąd. Jest kilka sprawdzonych sposobów na przyspieszenie wysokiej pozycji konta w rankingach Facebooka.
Na rynku usług internetowych działają firmy specjalizujące się w promowaniu kont w mediach społecznościowych. Można takiej firmie zlecić prowadzenie konta i dbanie o atrakcyjność kolejnych wpisów. Jak wszystko tak i tego typu usługa wymaga, aby wydać na nią spore pieniądze. Jeśli ktoś chce oszczędzić własny czas, a dysponuje odpowiednią gotówką, to jest to całkiem rozsądne podejście.
Istnieje jeszcze inna bardzo prosta i niezbyt kosztowna droga, a mianowicie kupno lajków.

Jak kupić lajki na Facebooku?

Mnogość firm oferujących sprzedaż pakietów lajków na Facebooka, sprawia że bardzo łatwo można zostać oszukanym. Zanim podejmie się decyzję i kupno lajków na Facebooku stanie się faktem, warto najpierw wybrać dobrą rozsądną cieszącą się zaufaniem i uznaniem firmę. Dużą popularnością i wieloma dobrymi opiniami cieszy się serwis Kuplike.pl, gdzie zakupić możemy lajki na fb od 10,99 zł.
 


Samo kupno to bardzo prosta sprawa, wystarczy przejść na wybraną stronę internetową, wybrać pakiet, dokonać zapłaty i wszystko gotowe.
Rozsądna firma podpowie jak dokonać wyboru pakietu, aby był on jak najbardziej efektywny. Dobre firmy umożliwiają swoim klientom dokonywanie wyboru lajków pod kontem wieku odbiorców związanych z miejscem zamieszkania, zainteresowaniami, wiekiem, płcią itp.
Tak zwana grupa docelowych odbiorców to bardzo istotny element każdej kampanii reklamowej.

Czy zakup lajków jest legalny?

Póki co nie ma żadnych przepisów, które by regulowały tą sprawę. W myśl zasady:”co nie jest prawem zabronione jest prawem dopuszczone”, kupowanie lajków i innych reakcji jest jak najbardziej legalne.
Kierując się tą dewizą, można śmiało korzystać z bogatej oferty rynku w tym konkretnym zakresie.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%