Zamknij
REKLAMA

Czym jest flamaster kredowy? Poznaj nowe produkty w sklepie Blackdecor

08:42, 22.02.2021 | r.
Skomentuj

Flamaster kredowy to nic innego jak bezpyłowa, nietoksyczna, płynna kreda, zamknięta w osłonkę z tworzywa - dzięki której łatwiej utrzymać ją w dłoni. Mogą używać jej dzieci i dorośli, czyli każdy, kto ma ochotę porysować lub wrócić choć na chwilę do szkolnych lat.

Wysokiej jakości flamastry kredowe Blackdecor

W odróżnieniu od zwykłej kredy, flamastry nie pylą się, nie rozmazują, a dostępne w ofercie sklepu blackdecor.pl wodoodporne flamastry bezpyłowe, mogą być nawet używane na zewnątrz. To bardzo dobre rozwiązanie w połączeniu z potykaczami, będącymi interesującą alternatywą dla banerów reklamowych.

Flamastry kredowe, dostępne na stronie blackdecor.pl, mają kilka końcówek. Jeśli potrzebujesz nieco grubszych literek lub chcesz, aby Twój rysunek był bardziej wyrazisty, pokuś się o marker z blokową końcówką (7mm-15mm) lub rzeźbioną (2mm-6mm). Okrągła końcówka markera jest odpowiednia, jeśli chcesz używać markera głównie do pisania (jej grubość to 1mm-2mm).

Łatwe użytkowanie markerów kredowych

Użytkowanie markerów kredowych jest dziecinnie proste – wystarczy potrząsnąć, otworzyć skuwkę i delikatnie przycisnąć końcówkę do tablicy, aby rozpocząć rysowanie lub pisanie. Dorośli cenią sobie to rozwiązanie, między innymi, za to, że nie muszą męczyć dłoni i nadgarstków. Dla dzieci natomiast to idealna okazja do ćwiczenia ręki – sprawność manualna jest niezwykle ważna, a wyrabia się ją właśnie podczas pisania i rysowania.

Niezależnie od tego, jakiego koloru tablicą dysponujesz, możesz stworzyć na niej wymyślony przez siebie napis lub rysunek – w ofercie sklepu blackdecor.pl, znajduje się cała gama kolorów markerów kredowych – wśród nich z pewnością znajdziesz swój ulubiony.

Bezpieczeństwo użytkowania

Czasami rodzice nie pozwalają dziecku pisać kredą z obawy, że tworząc rysunki powyżej swojej głowy, pył może sypać się do oczu maluszka lub co gorsza – będzie on nim oddychał, co jest bardzo szkodliwe. W przypadku markerów kredowych ten problem znika raz na zawsze, ponieważ z pisaków z płynną kredą nic nie cieknie, ani tym bardziej nie unosi się w powietrzu.

Markery kredowe dostępne w sklepie z artykułami kreatywnymi blackdecor.pl są nietoksyczne, więc mogą stosować je alergicy, małe dzieci oraz każda osoba, która potrzebuje czegoś, czym może szybko stworzyć chwytliwy napis, wiadomość dla domownika lub rysunek dla mamy.

Sprawdź sklep z nowoczesnymi tablicami kredowymi BlackDecor.pl

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%