Zamknij
REKLAMA

Kamera GoPro Max - dla wszystkich, którzy potrzebują więcej!

10:04, 29.06.2020 | r.
Skomentuj

GoPro Max to już druga kamera sferyczna firmy GoPro, która umożliwia kręcenie wysokiej jakości filmów 360°. Pierwszą była kamera GoPro Fusion, która okazała się produktem rewolucyjnym, łączącym w sobie legendarne już funkcje kamer HERO z możliwością nagrywania filmów sferycznych w wysokiej jakości i bez występujących w innych kamerach tego typu, martwych pól. Kamera GoPro Max to kolejna odsłona tej rewolucji, która pozwala nam na jeszcze więcej!

Kamera GoPro Max – i nic Ci już nie umknie!

Za możliwość sferycznej rejestracji obrazu w kamerze GoPro Max odpowiadają aż 4 obiektywy cyfrowe. Uzyskany efekt 360 stopni pozwala zatem na szerokie spektrum rejestracji obrazu bez straty żadnego ważnego kadru! Jest to szczególnie istotne w przypadku kamer sportowych, kiedy nagrywanie odbywa się zazwyczaj w ekstremalnie zmiennych warunkach, a gdzie zwykłe urządzenia tego typu mają niestety ograniczony kąt widzenia. Za tak dużym poszerzeniem kadru w GoPro Max stoi Max SuperView – najszerszy kąt widzenia z jednej soczewki, jaki jest obecnie dostępny w przypadku kamer sportowych o kompaktowych rozmiarach.

 

Stabilizacja i poziomowanie horyzontu

Kamery GoPro słyną ze swojej świetnej stabilizacji (tryb HyperSmooth) i nadal na rynku nie znajdują w tym zakresie żadnego godnego przeciwnika. Wszystkie najnowsze rozwiązania, które znamy z kamer HERO 7 Black, znalazły zastosowanie również w kamerze GoPro Max. Dzięki temu otrzymujemy sprzęt, który gwarantuje niezwykle płynny obraz, bez żadnych drgań i zakłóceń – nawet w przypadku bardzo szybkich ruchów. Dopełnieniem wyrównania obrazu jest funkcja poziomowania horyzontu, która zapewnia stabilność i wręcz kinowy efekt nagrania nawet przy różnego rodzaju ewolucjach i szybkich obrotach kamery.

Nagrywanie poklatkowe w GoPro Max

I w tym modelu nie mogło zabraknąć tego niezwykle efektownego trybu, który pierwszy raz znalazł się w GoPro HERO 7 Black. Mowa oczywiście o Timewarp – dynamicznym nagrywaniu poklatkowym, które obok Timelapsów, pozwala tworzyć ciekawe i widowiskowe ujęcia, bez konieczności obróbki filmu w postprodukcji. W trybie Max Timewarp kamera GoPro Max rejestruje obraz nawet z 30-krotnym przyspieszeniem.

Ekstra dźwięk i transmisja na żywo!

Warto zwrócić również uwagę na jakość nagrywanego dźwięku, która w GoPro Max jest na bardzo wysokim poziomie. Za sprawą trzech mikrofonów kierunkowych otrzymujemy wysokiej jakości dźwięk sferyczny i dźwięk stereo. Z pewnością jest to ukłon w kierunku vlogerów, który gwarantuje świetne zbieranie dźwięków zarówno z otoczenia, jak i tego, co mówi nagrywająca osoba. Dodatkowo kamera umożliwia prowadzenie transmisji na żywo za pośrednictwem mediów społecznościowych, a wszystko w idealnej jakości i przy pełnej stabilizacji obrazu!

Kamera GoPro Max – dla kogo?

Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Wystarczy zapoznać się ze specyfikacją produktu i wszystko jest jasne. Świetnej jakości obraz i dźwięk, możliwość tworzenia panoram 270 stopni bez konieczności wykonywania ruchu kamerą, wodoodporność do 5 metrów, wytrzymałość i świetna stabilizacja sprawiają, że kamera gopro max należy do jednych z najbardziej uniwersalnych kamer, jakie są dostępne na rynku. Co najważniejsze, kamera oferuje nagrywanie zarówno w trybie 360°, jak i w trybie HERO. Dlatego nadają się one zarówno dla sportowców, jak i dla profesjonalnych vlogerów czy podróżników, a także dla każdego, kto po prostu lubi robić filmy i zdjęcia w ekstremalnych warunkach, i chce otrzymać materiał jak najwyższej jakości.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA