Zamknij
REKLAMA

Jakiego bukmachera warto wybrać?

21:06, 22.06.2020 | r.
Skomentuj

Zakłady bukmacherskie cieszą się dużą popularnością, ponieważ są połączeniem dużych emocji z możliwością wygranej naprawdę ciekawych sum pieniędzy. Zanim jednak rzucimy się w wir obstawiania musimy najpierw wybrać bukmachera, z którego usług i oferty zdecydujemy się skorzystać. Jak to zrobić, by potem nie żałować i nie musieć zmieniać platformy? O czym powinniśmy pamiętać, aby nasz depozyt i wygrane były bezpieczne?

1. Legalny bukmacher jest lepszy

2. Na jakie atrakcje na start można liczyć

3. O czym pamiętać przed założeniem konta

Legalny bukmacher jest lepszy

Przede wszystkim zanim zdecydujemy się założyć konto na platformie, warto upewnić się że jej operator działa legalnie w naszym kraju. Ma to bardzo duże znaczenie z wielu różnych powodów. Przede wszystkim grając u legalnego bukmachera nie narażamy się na nieprzyjemności ze strony Urzędu Skarbowego, ponieważ to platforma odprowadza za nas podatek od wygranych i nie musimy sami się o to martwić. Po drugie wybierając takiego operatora mamy pewność, że nasz depozyt nie zniknie bez śladu zaraz po wpłaceniu, a w razie jakichkolwiek problemów możemy iść do sądu bez zastanawiania się, w jakim kraju jest ten właściwy dla naszego bukmachera. Aby być bardziej świadomym w tej materii graczem, przeczytaj więcej.

Na jakie atrakcje na start można liczyć

Inną zaletą korzystania z legalnie działającej platformy są bonusy i dodatkowe atrakcje. Ponieważ konkurencja na rynku jest duża, praktycznie każdy bukmacher kusi nas różnymi dodatkami, które możemy zgarnąć po założeniu konta. Są to rzeczy proste, jak na przykład niewielki bonus za sam fakt założenia konta, ale także i duże dodatki umożliwiające zgarnięcie naprawdę sporej sumy, jak kupon bez ryzyka czy kupon z dodatkową dźwignią, która powiela naszą wygraną. Aby dowiedzieć się, jaki Fortuna bonus ma w swojej ofercie bukmacher, warto poszukać informacji w sieci lub na jego oficjalnej stronie.

O czym pamiętać przed założeniem konta

Zanim jednak zdecydujemy się na konkretnego operatora, warto wcześniej zapoznać się z zasadami, jakich musimy przestrzegać na platformie. Każdy operator, jak na przykład Fortuna zakłady bukmacherskie, posiada ściśle określony regulamin, którego zobowiązujemy się przestrzegać wraz z rejestracją na stronie. Dlatego zanim to zrobimy, warto się z nim zapoznać i wybrać taką platformę, która najbardziej odpowiada naszym potrzebom i oczekiwaniom. Znajomość zasad pozwoli również na uniknięcie blokady konta, gdy mniej lub bardziej świadomie będziemy chcieli zrobić coś nie tak.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA