Zamknij
REKLAMA

Gabinety stomatologiczne Dental-Bis w Szczecinku pracują dla Państwa

11:16, 15.05.2020 | r.
Skomentuj

Pragniemy poinformować, że nasze gabinety stomatologiczne Dental-Bis w Szczecinku pracują dla Państwa. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby tak ważne w tym momencie standardy bezpieczeństwa były na jak najwyższym poziomie.

Posiadamy lampy UV, fumigatory, jonizator, ozonator oraz zapewniamy własnościowe środki ochrony dla pacjenta, asysty oraz lekarza. Nasz zespół przyjmuje zarówno pacjentów z bólem, jak i tych którzy wymagają niezbędnej pomocy stomatologicznej.

Rejestracją wyłącznie telefoniczna, podczas której ustalimy dogodny Państwu termin wizyty oraz przekażemy informacje o szczególnych zasadach przyjęcia w naszym gabinecie.

Zrobimy co w naszej mocy, aby Państwu pomóc.

Pozdrawiamy, zespół Dental Bis Szczecinek

Telefon kontaktowy: 94 374 36 54  |  www.dentalbis.pl

 

Gabinet stomatologiczny Dental Bis Szczecinek

Gabinet stomatologiczny Dental Bis Szczecinek zatrudnia grono specjalistów stomatologów, którzy dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu w pracy potrafią skutecznie usunąć problemy z uzębieniem. Obecny rozwój technologii i techniki dentystycznych sprawia, że wizyta w gabinecie dentystycznym nie musi być już postrachem. Gabinet dentystyczny Dental Bis Szczecinek dba o to, aby zapewnić swoim pacjentom leczenie bez bólu za to w miłej i przyjemnej atmosferze. Stomatolodzy zatrudnienie w Dental Bis Szczecinek zajmują się kompleksową diagnostyką, leczeniem uzębienia oraz poprawą wyglądu zębów. Dodatkowym atutem gabinetu dentystycznego jest fakt współpracy z NFZ, dzięki czemu pacjenci mają możliwość darmowego leczenia.

Zapraszamy do kontaktowania się z naszymi stomatologami – leczymy zarówno dorosłych, jak i dzieci!

(OGŁOSZENIE)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA