Zamknij
REKLAMA

Zlewy podwieszane granitowe - ponadczasowy design i komfort

13.42, 24.11.2022 . Aktualizacja: 13.42, 24.11.2022
Skomentuj

Zlewy podwieszane granitowe posiadają niestandardowe rozwiązania, które dla wielu osób są idealne. Brak obrzeży na blacie kuchennym jest cechą charakterystyczną takich modeli. Posiadają nietuzinkowy i efektywny wygląd. Jednocześnie poprzez zastosowanie granitu są niezwykle wytrzymałe. W kuchni spędzamy bardzo dużą ilość czasu, dlatego warto inwestować w produkty wysokiej jakości. Długie lata użytkowania to ogromny plus dla każdego. 

Zlewy podwieszane - ciekawe modele w różnych odcieniach

Zlewy podwieszane od Sinkquality występują w różnych odcieniach kolorystycznych. Między innymi są to: czarny, czarny metalik, złoty metalik i biały. Kolory te pozwalają na bezproblemowe dopasowanie do każdej kuchni. Naturalne odcienie w zestawieniu z daną aranżacją będą wyglądać idealnie. Czerń oraz biel to unikaty, które są nieprzemijające. Pasują zarówno do przestrzeni klasycznych oraz nowoczesnych. Jaki kolor wybrać? Decyzja należy do ciebie. Jeśli chodzi o wielkość, to należy ją dostosować do indywidualnych potrzeb domowników. W przypadku rodzinny z dziećmi duży zlew będzie wygodniejszy w eksploatacji. Umycie dużego garnka nie będzie żadnym problemem. Dodatkowo można pokusić się o zamontowanie drugiego, mniejszego obok.

Zalety zlewów podwieszanych

Zlewy podwieszane od Sinkquality cechują się wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Granit nie rysuje się, nie pęka oraz jest wysoce odporny na ekstremalnie niskie i wysokie temperatury. Nowoczesna stylistyka i ponadprzeciętna jakość to kolejne plusy. Wybór w różnych wymiarach umożliwia dobranie go do własnych oczekiwań. Zlewozmywaki tego typu nie posiadają rantów, dzięki czemu sprzątanie na blacie roboczym jest łatwiejsze. Można zgarnąć jednym ruchem wszystkie okruchy wprost do komory. Podczas składania zamówienia wystarczy wybrać kolor, wielkość i model syfonu oraz baterii i gotowe. Syfon znajduje się w zestawie. Bardzo dobre rozwiązanie dla salonu z aneksem kuchennym. Niewidoczny zlew podwyższa aspekty wizualne pomieszczenia aranżacyjnego. Pielęgnacja jest łatwa poprzez profilowane dno ułatwiające odpływ wody. Skutkuje to brakiem zacieków i nieestetycznych plam. Wystarczy przemyć zlew wodą z płynem do naczyń. Idealnie gładka powierzchnia nie powoduje przyczepiania się nieczystości.

Przeczytaj - https://sinkquality.eu/blog/jaki-blat-pod-zlew-podwieszany-bedzie-najlepszy

Zlewy podwieszane granitowe - wysoka jakość i trwałość na lata

Zlewy podwieszane granitowe doskonale znoszą intensywną i wieloletnią eksploatację. Odporne na uszkodzenia mechaniczne powoduje, że stają się niezawodne w każdej kuchni. Estetyka wykonania i funkcjonalność z zachęca do zakupu. Zlewy podwieszane od Sinkquality to odpowiednio skomponowana mieszanka kruszywa kamiennego oraz dedykowanej żywicy. Zużywają się wolniej, dlatego przetrwają wiele długich lat użytkowania. Odporne są na zarysowania, pęknięcia oraz szok termiczny. Materiał wykazuje odporność na wysoką temperaturę aż do 250 stopni Celsjusz. Z całą pewnością warto zadbać o swój komfort i zapewnić sobie przestrzeń kuchenną w najlepszym stylu aranżacyjnym.

()
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%