Zamknij

Ruszyły zapisy na wakacyjne warsztaty baletowe

. + 12:50, 10.07.2024 Aktualizacja: 12:53, 10.07.2024
Skomentuj

Wakacje to czas, gdzie najmłodsi mogą spędzać dnie na swoich ulubionych aktywnościach, a także na odkrywaniu nowych pasji. Teraz będą mogli sprawdzić, czy należy do nich również taniec. Klub Tańca Towarzyskiego Aida przygotował dla najmłodszych wakacyjne warsztaty baletowe. Odbędą się one w dniach 22 – 26 lipca.

Zajęcia będą prowadzone w dwóch grupach: grupa młodsza (5-7 lat) i grupa starsza (8 -10 lat). Warsztaty będą odbywały się od poniedziałku do czwartku w godz. 14:00 - 15:30 zajęcia dla młodszej grupy oraz w godz. 15:30 - 17:00 zajęcia dla starszej grupy.

W ramach warsztatów zaplanowane zostały rozgrzewka baletowa, podstawy techniki baletu oraz tańca współczesnego, rytmika i tworzenie choreografii. Finałem warsztatów będzie wspólne stworzenie teledysku i pochwalenie się nowymi umiejętnościami.

Zapisy na warsztaty właśnie ruszyły. Można ich dokonać dzwoniąc pod nr. tel. 692 016 074.

 

(artykuł sponsorowany)
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%