Zapytaj

Zamknij

Netto Chcialem zapytac z ciekawości, czy tylko mnie w sklepie Netto ( stare Tesco ) denerwuja Panie obslugujace kase, ktore pomimo kasowania klientow caly czas rozmawiaja miedzy soba na słuchawkach ? Pozdrawiam 21-07-2022 19:11:57

166

komentarze (10)

WYRÓŻNIONE KOMENTARZE

Pozostałe komentarze

PifpafPifpaf

6 4

Z dupy problem.

19:00, 24.07.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gość Gość

6 1

Nie zauważyłam tego w netto bardziej w lidlu obsługa rozmawia na słuchawkach ale też jest pomocna , więc nie wiem o co chodzi , jaki problem ma osoba z tym tematem , problem jest w jednym markecie prosisz osobę o podanie rzeczy która jest wysoko i jest potrzebna drabina , czekasz 10 min idzie jedna druga trzecia osoba i każdy ma cię gdzieś, i tam jest problem bo nie ma obsługi, oczywiście są pracownicy pomocni i doradza ale to 20 % tych ludzi z drugiej strony jaka płacą taka praca ale jak ktoś się spieszy , ale idzie zrozumieć

23:36, 24.07.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Stop hejtStop hejt

2 2

Nie bądź taki ciekawy , bo kociej mordy dostaniesz

13:54, 26.07.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

Gość  Gość

6 0

Mnie najbardziej ciekawi jak ludzie pracują jako kasjerka , a są : magazynierami,
sprzątaczami, układaczami towaru, układaczami cen , punktami informacyjnymi ,
biurem obsługi i cholera wie czym za najniższą krajową !
Co za kraj ! Dodatkowo jeszcze oszukują ludzi na cenach /kup 2 za ...../

16:34, 27.07.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz

ApsikApsik

3 0

S jak Janusz klient gada przy kasie z Januszową na cały głos to jest ok ???

18:24, 28.07.2022
Wyświetl odpowiedzi:0
Odpowiedz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu iszczecinek.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas [email protected] lub użyj przycisku Zgłoś komentarz