Operator maszyn- do przyuczenia

Miejsce pracy: HARCERSKA 9, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Praca fizyczna w systemie dwuzmianowym, obsługa maszyn do produkcji kartonów i tektury
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 04.05.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Zawód:
    • Operator maszyn do produkcji opakowań z papieru i tektury (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: OPAK Spółka z o. o. Spółka Komandytowa
      Adres: HARCERSKA 9, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Dariusz Mojsiejuk
      Numer telefonu: 602-449-778
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      Nauczyciel podstaw przedsiębiorczości - z tytułem magistra i przygotowaniem pedagogicznym
      StPr/21/0499
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      Nauczyciel przedmiotów ogólnokształcących informatyk - z tytułem magistra i ptzygotowaniem pedagogicznym
      StPr/21/0496
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      Bieżące usuwanie awarii i usterek w sprzęcie i środkach transportu Naprawy, remonty, konserwacje środków transportu
      StPr/21/0486

      praca przy obsłudze zwierząt
      StPr/21/0490
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      prace ogólnobudowlane
      StPr/21/0484

      operacje gospodarcze i finansowe, kontrola tych operacji z planem finansowym, planowanie wydatków i dochodów budżetowych jednostki, prowadzenie ewidencji finansowo-księgowej, sprawozdawczość budżetowa. Praca z perspektywą awansu na stanowisko Głównego księgowego
      StPr/21/0481
      wynagrodzenie od od 3 900 PLN

      PRZYGOTOWYWANIE DAŃ KUCHNI ORIENTALNEJ, RÓWNIEŻ MIĘSNYCH: KEBABÓW, LAHMACUNÓW, SHISH-TAOUKÓW ITP. BEZWZGLĘDNA DBAŁOŚĆ O HIGIENĘ W LOKALU. MILE WIDZIANA PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ J. ROSYJSKIEGO LUB TURECKIEGO - PRACA W ZESPOLE WIELOKULTUROWYM
      StPr/21/0478

      POMOC W PRZYGOTOWYWANIU DAŃ KUCHNI ORIENTALNEJ, RÓWNIEŻ MIĘSNYCH: KEBABÓW, LAHMACUNÓW, SHISH-TAOUKÓW ITP. KROJENIE WARZYW I MIĘSA. BEZWZGLĘDNA DBAŁOŚĆ O HIGIENĘ W LOKALU. MILE WIDZIANA PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ J. ROSYJSKIEGO LUB TURECKIEGO - PRACA W ZESPOLE WIELOKULTUROWYM
      StPr/21/0479

      StPr/21/0480

      nadzór na budowie.
      StPr/21/0470
      wynagrodzenie od od 4 000 do 5 000 PLN