Wychowawca-nauczyciel przedszkola

Miejsce pracy: Wodociągowa 6c, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: realizacja codziennych zajęć dydaktyczno- wychowawczych. Uzupełnianie dokumentacji dydaktycznej. Aktywność przy realizacji projektów, imprez przedszkolnych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.04.2021
Wynagrodzenie brutto: od 3 421,9 PLN
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna
    Wymagania pożądane
    Język:
    • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Wymagane doświadczenie. Język angielski mile widziany.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: 4KIDS Justyna Korytkowska
      Adres: Wodociągowa 6c, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
      Osoba do kontaktu: Justyna Korytkowska
      Numer telefonu: 695-741-450
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      remonty, modernizacje maszyn i urządzeń przemysłowych, montaż konstrukcji stalowych, montaż instalacji przemysłowych
      StPr/21/0240
      wynagrodzenie od od 26 PLN

      prefabrykacja konstrukcji stalowych, montaż konstrukcji stalowych w obiektach przemysłowych.
      StPr/21/0241

      prefabrykacja budowanych instalacji, montaż instalacji w obiektach przemysłowych, modernizacja, przebudowa instalacji
      StPr/21/0238

      prace remontowe maszyn i urządzeń przemysłowych, wykonawstwo elementów stalowych.
      StPr/21/0236

      Obsługa klientów baru
      2/3/2021
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      pakowanie wyrobów, ustawianie parametrów szerokości folii i temperatury zgrzewania, obsluga komputera i drukarki
      StPr/21/0229

      główny księgowy w spółdzielni mieszkaniowej, prowadzenie pełnej księgowości.
      StPr/21/0226
      wynagrodzenie od 4 850 - 6 300 PLN

      - spawanie rur metodą 141 (TIG), - spawanie blach metodą 141 (TIG) - spawanie elementów maszyn, urządzeń przemysłowych- metoda 141 (TIG)
      StPr/21/0232
      wynagrodzenie od od 28 PLN

      pomoc w bieżącej obsłudze i archiwizacji, aktywny udzia.ł w lokalnych akcjach marketingowych banku,
      StPr/21/0221
      wynagrodzenie od 1 440 PLN

      obróbka mechaniczna elementów metalowych
      StPr/21/0222