Magazynier

Miejsce pracy: Pilska 13, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: przyjmowanie wyrobów z produkcji, obsługa chałupników, odbiór i dostawa podzespołów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.01.2021
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Doświadczenie jako magazynier.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: TIMEX-ELEKTRO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
    Adres: Pilska 13, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Anna Błaszkiewicz
    Numer telefonu: 94-37-290-74
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście
    Praca fizyczna, obsługa maszyn do produkcji kartonów i tektury
    StPr/21/0029
    wynagrodzenie od od 3 400 PLN

    obsługiwanie maszyn produkcyjnych zwracanie uwagi na jakość wytwarzanych produktów dbanie o czystość stanowiska pracy
    StPr/21/0034
    wynagrodzenie od od 2 850 PLN

    Pomoc operatorowi w ustawianiu maszyn i optymalizacji procesów produkcji Prace magazynowe, Dbanie o czystość powierzonej maszyny, linii produkcyjnej Odbieranie towaru z linii produkcyjne Pakowanie elementów meblowych w paczki, Praca przy linii pakowania, Prawidłowe znakowanie elementów.
    StPr/21/0035

    dbanie o utrzymanie czystości w placówce, qydawanie posiłków, mycie i dwzynfekcja pomieszczeń sanitarnych, kontakt z pralnią
    StPr/21/0025
    wynagrodzenie od od 2 800 PLN

    Wykonuje montaż ręczny lub półautomatyczny gniazd elektrycznych, posługując się typowym i specjalnym sprzętem monterskim, prostymi w obsłudze miernikami elektrycznymi, a także przyrządami technologicznymi w celu sprawdzenia zadanych parametrów technicznych.
    StPr/21/0027
    wynagrodzenie od od 18,3 PLN

    Samodzielne przyrządzanie potraw - wykonywanie obowiązków kucharza, wykonywanie zamówień według zapotrzebowania odpowiedzialność za przyrządzane potrawy
    StPr/21/0015

    przewóz materiałów
    StPr/21/0013
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    prace murarskie, tynkowanie, prace przy docieplaniu budynków
    StPr/21/0011

    przyjmowanie wyrobów z produkcji, obsługa chałupników, odbiór i dostawa podzespołów
    StPr/21/0001

    wg stanowiska
    StPr/20/1167