Spawacz

Miejsce pracy: WARYŃSKIEGO 1, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: - spawanie rur metodą 141 (TIG), - spawanie konstrukcji stalowych - 131 (MIG), - spawanie blach, rur, konstrukcji stalowych - 111 (łukowe elektrodą otuloną)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 12.11.2020
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Spawacz (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 4)
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo INVEST Sp. z o.o.
      Adres: WOJSKA POLSKIEGO 7A, 86-100 Świecie, powiat: świecki, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Zbigniew Baran
      Numer telefonu: 504-096-129
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
      wg stanowiska
      StPr/20/1138
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      sprzedaż, pakowanie prezentów
      StPr/20/1137
      wynagrodzenie od od 1 400 PLN

      StPr/20/1132
      wynagrodzenie od od 4 200 PLN

      StPr/20/1130
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      - pomoc pielęgniarce podczas wykonywania zabiegów pielegnieraskich; - pomaganie osobie chorej i niesamodzielnej w zaspokajaniu potrzeb związanych z utrzymaniem czystości ciała, zabiegi higieniczne; - utrzymanie czystości i estetyki łózka oraz najbliższego otoczenia osoby chorej i niesamodzielnej;
      StPr/20/1129

      prace konserwatorskie i drobne prace budowlane
      StPr/20/1126
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Patrolowanie terenu miasta Szczecinek, dbanie o porządek i spokój w miejscach publicznych, podejmowanie interwencji wobec osób popełniających wykroczenie.
      StPr/20/1119
      wynagrodzenie od od 2 750 PLN

      spawanie, polerowanie, prace ślusarskie, cięcie, trasowanie
      StPr/20/1120

      Administrowanie serwerownią, siecią informatyczną, stacjami roboczymi, urządzeniami aktywnymi, warstwą systemową i aplikacyjną usług informatycznych ooraz świadzcenie bezpośredniego wsparcia. Zarządzanie oprogramowaniem komputerowym, licencjali oraz infrastrukturą informatyczną, planowanie modyfikacji, rozbudowy oraz modernizowanie bazy sprzętowo- programowej. Projektowanie, wdrazanie oraz monitorowanie zabezpieczenia danych i systemów teleinformatycznych.
      StPr/20/1121
      wynagrodzenie od od 4 126,92 PLN

      rejestracja pacjentów, planowanie wizyt,prowadzenie statystyki medycznej
      StPr/20/1123
      wynagrodzenie od 1 440 PLN