Kosmetyczka

Miejsce pracy: Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY, PEDICURE,MANICURE,STYLIZACJA PAZNOKCI
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.02.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Kosmetyczka
      Uprawnienia:
      • Stylizacja paznokci metodą akrylową, zdobienie paznokci oraz pedicure
      • wykonywanie manicure
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Koszalińska 91, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
        Osoba do kontaktu: Zofia Piątkowska
        Numer telefonu: 943728880
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: SKIEROWANIE-REFUNDACJA RPO/EFS-uzupełnienie
        przekazania dokumentów:
        obsługa prasy mechanicznej
        StPr/20/0363
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        doradca klienta w salonie PLAY
        StPr/20/0332
        wynagrodzenie od od 3 500 PLN

        wg stanowiska
        StPr/20/0309

        sporządzanie różnego rodzaju potraw,ciast,napoi i deserów z zastosowaniem dostępnych narzędzi , maszyn i urządzeń.
        StPr/20/0311

        WG STANOWISKA
        StPr/20/0294
        wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

        pomoc lekarzowi stomatologowi w dziłalności leczniczej w gabinecie.
        StPr/20/0254

        pomoc w organizowaniu zajęć z zakresu terapii społecznej oraz rehabilitacji zawodwej osób z niepełnosprawnością intelektualną.
        StPr/20/0268

        Sprzedaż produktów firmy, reprezentowanie firmy na rynku oraz w kontaktach z klientami, budowanie wizerunku firmy na rynku, pozyskiwanie nowych klientów.
        StPr/20/0248

        MAKIJAŻ OKOLICZNOŚCIOWY, PEDICURE,MANICURE,STYLIZACJA PAZNOKCI
        StPr/20/0109

        StPr/20/0358
        data rozpoczęcia pracy od