Krawcowa

Miejsce pracy: GŁOWACKIEGO 2, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Szycie, łączenie odzieży dziecięcej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.01.2020
Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Umiejętność szycia. Umiejętność robienia wykrojów.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Przedsiębiorstwo "KARDIGAN" Helena Drzymała
    Adres: GŁOWACKIEGO 2, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
    Osoba do kontaktu: Helena Drzymała
    Numer telefonu:
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    Praca przy remontach elewacji- docieplenia, wykonywanie fundamentów, remonty dachów.
    StPr/19/1434
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Pomoc przy produkcji pączków, krojenia chleba, ciast.
    StPr/19/1435
    wynagrodzenie od od 2 450 PLN

    Przyjmowanie,sprawdzanie poprawności i rejestracja deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi składanych przez właścicieli nieruchomości. Weryfikacja złożonych deklaracji pod
    StPr/19/1430
    wynagrodzenie od od 2 600 PLN

    Praca przy obsłudze zwierząt(knury)
    StPr/19/1429

    wg zgłoszenia
    StPr/19/1426
    wynagrodzenie od od 17 PLN

    pozyskiwanie kontrahentów prowadzenie rozmów handlowych sporządzanie umów i ofert praca w terenie (województwo) mile widziana osoba z wykształceniem wyższym prawniczym, ekonomicznym, administracyjnym
    StPr/19/1425
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Szycie, łączenie odzieży dziecięcej.
    StPr/19/1413

    StPr/19/1414

    udzielanie świadczeń zdrowtnych w ramach POZ oraz prywatnych
    StPr/19/1399
    wynagrodzenie od od 3 100 PLN

    Wykonywanie czynności kancelaryjno- biurowych i pomocniczych, obsługa aplikacji biurowych i komputera, zapewnienie sprawnego obiegu wpływających i sporządzanych dokumentów procesowych i innych dokumen
    StPr/19/1398