Elektryk

Miejsce pracy: Gen. W. Sikorskiego 22, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: wg zgłoszenia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.11.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Zawód:
    • Elektryk* (wymagany staż - lata: 1)
      Uprawnienia:
      • Elektryka - uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV
        Pracodawca: "JONEX" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
        Adres: Gen. W. Sikorskiego 22, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniop
        Osoba do kontaktu: Arleta Jonczyk
        Numer telefonu:
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv, uprawnienia elektryczne
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: osobiście
        Sprzątanie pomieszczeń biurowych wraz z przynależnymi korytarzami i sanitariatami wraz z uzupełnianiem środków chemicznych.
        StPr/19/1382
        wynagrodzenie od od 1 125 PLN

        Obsługa klienta, wykonywanie zamówień, wykładanie towaru, dbałość o stanowisko pracy
        StPr/19/1386
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        Palenie i dozór pieca CO-150 kW, wywożenie popiołu z kotłowni, czyszczenie kotła
        StPr/19/1381

        Przewóz surowca drzewnego, trasy głównie na terenie Polski ( od poniedziałku do piątku, powroty na weekend do domu)
        StPr/19/1374
        wynagrodzenie od od 5 700 PLN

        Naprawy, remonty, konserwacje samochodów ciężarowych, ładowarek, żurawi samojezdnych,wózków widłowych, bieżące usuwanie awarii i usterek, sprawdzanie stanu technicznego pojazdów
        StPr/19/1373
        wynagrodzenie od od 18 PLN

        wg zgłoszenia
        StPr/19/1378

        wg stanowiska
        StPr/19/1379

        utrzymywanie kontaktu z firmą
        StPr/19/1369
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        kontakt z klientem
        StPr/19/1370
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN

        Sprzedaż oraz doradztwo w zakresie produktów zielarskich i medycznych
        StPr/19/1364