Kierownik hurtowni

Miejsce pracy: WARYŃSKIEGO 8, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: Przyjmowanie towaru, tworzenie ofert, pozyskiwanie nowych klientów, wystawianie faktur.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.10.2019
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      Zawód:
      • Kierownik hurtowni (wymagany staż - lata: 1)
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: Znajomość branży elektrotechnicznej.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: Firma Handlowa "ELTOM" Tomasz Chimerek
        Adres: WARYŃSKIEGO 8, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
        Osoba do kontaktu: Maciej Chimerek
        Numer telefonu: 795-560-773
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
        Obsługa gości hotelowych, przyjmowanie i zakładanie rezerwacji w systemie, wystawianie faktur, serwowanie śniadań dla gości hotelowych
        StPr/19/1318
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        umocnienia ścian mostów
        StPr/19/1320
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        WG STANOWISKA
        StPr/19/1306
        wynagrodzenie od od 2 250 PLN

        obsługa klientów, utrzymywanie czystości w firmie, pomoc w kuchni
        StPr/19/1307

        rozwożenie zaopatrzenia, żywności, pomoc w zaopatrzeniu, dbanie o czystość wokół lokalu, drobne naprawy (np. krany, kafelki- glazura)
        StPr/19/1308

        dbanie o czystość i porządek na osiedlu,utrzymanie terenów zielonych,usuwanie awarii,naprawy bieżące.
        StPr/19/1301
        wynagrodzenie od od 2 300 PLN

        poszukiwanie polskich pracowników
        StPr/19/1302
        wynagrodzenie od od 4 000 PLN

        StPr/19/1303
        wynagrodzenie od od 1 800 PLN

        wg stanowiska
        StPr/19/1304

        sprzątanie klatek schodowych
        StPr/19/1292
        wynagrodzenie od od 14,7 PLN