Ślusarz

Miejsce pracy: Bohaterów Warszawy 3/3, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: praca w Niemczech, w fabryce
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 79,8 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Uprawnienia spawalniczee, znajomość j. niemieckiego
    Pracodawca: POLONIAWORK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W SZCZECINKU
    Adres: Bohaterów Warszawy 3/3, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniop
    Osoba do kontaktu: Marzena Rosiak
    Numer telefonu: 512-5488-227
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
    opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi
    StPr/19/1250
    wynagrodzenie od od 2 350 PLN

    opiekun w żłobku
    StPr/19/1251
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    prowadzenie zajęć z zakresu leśnictwa tj. podstawy w leśnictwie, funkcje społeczne lasu.
    StPr/19/1246
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    prowadzenie zajęć z zakresu żywienia, tj. procesy technologiczne, zasady żywienia, obsługa klienta, przyjmowanie, przygotowywanie i wydawanie dań.
    StPr/19/1247

    Obsługa urządzeń monitoringu i łączności, obserwacja zdarzeń objętych monitoringiem, zapobieganie wykroczeniom, przygotowywanie stosownej dokumentacji
    StPr/19/1249

    wg stanowiska
    StPr/19/1234

    zabiegi kosmetyczne, manicure, pedicure
    StPr/19/1240

    Przyjmowanie towaru, tworzenie ofert, pozyskiwanie nowych klientów, wystawianie faktur.
    StPr/19/1236
    wynagrodzenie od od 4 500 PLN

    prace ślusarskie i spawalnicze, produkcja i remonty maszyn dla przemysłu drzewnego
    StPr/19/1227

    umiejętność projektowania z użyciem oprogramowania CAD3D w dzieidzinie budowa i mechanika maszyn.
    StPr/19/1228