Pomoc nauczyciela

Miejsce pracy: Klasztorna 1, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
Zakres obowiązków: wsparcie nauczyciela w prowadzeniu zajęć,czynności opiekuńcze(pomoc przy ubieraniu, karmieniu,edukacji)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne
    Zawód:
    • Asystent nauczyciela w szkole
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
        Uprawnienia:
        • Kurs z zakresu oligofrenopedagogiki
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: doświadczenie mile widziane
          Pracodawca: "Jaś i Małgosia" Szkoły i Placówki Terapeutyczne
          Adres: Klasztorna 11, 78-400 Szczecinek, powiat: szczecinecki, woj: zachodniopomorskie
          Osoba do kontaktu: Zuzanna Lis
          Numer telefonu: 663-348-070
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: cv
          przekazania dokumentów:
          Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
          WG STANOWISKA
          StPr/19/0982
          wynagrodzenie od od 2 250 PLN

          wg stanowiska
          StPr/19/0981

          prace ogólnobudowlane
          StPr/19/0824

          dbanie o czystość i porządek na osiedlu,utrzymanie terenów zielonych,usuwanie awarii,naprawy bieżące.
          StPr/19/0957
          wynagrodzenie od od 2 300 PLN

          utrzymanie czystości w pokojach oraz ciągach komunikacyjnych, zmiany ręczników i pościeli, kontakt z pralnią, wydawanie posiłków
          StPr/19/0958

          obsługa imprez okolicznościowych
          StPr/19/0967

          Samodzielność i inicjatywa podczas wykonywania powierzonych zadań, umiejętność pracy w zespole,chęć zdobywania wiedzy oraz umiejętność samokształcenia,predyspozycje do obsługi aparatury laboratoryjnej
          StPr/19/0968

          Praca z osobami z niepełnosprawnością, realizacja zadań wynikających z uprawnień pedagoga specjalnego.
          StPr/19/0962

          wsparcie nauczyciela w prowadzeniu zajęć,czynności opiekuńcze(pomoc przy ubieraniu, karmieniu,edukacji)
          StPr/19/0963

          praca fizyczna, bieżące prace serwisowe,diagnostyka,konserwacja maszyn i urządzeń,sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urzadzeń rozwiązywanie problemów.
          StPr/19/0966